Açılmayan Etkileşimli Tahta

Kodla Büyü

girdap08

Süper Üye
Süper Üye
Okuldaki tüm tahtalara (FAZ 1) yeni imaj yüklüyorum. Tahtalardan birisinde ilk açılırken siyah ekranda alt çizgi (_) yanıp sönüyor ve bu şekilde kalıyor.
Ne BIOS'a giriliyor ne de boot için açılış diski (F7) seçebiliyorum.

Benzer durumla karşılaşan oldu mu?

fişi çek. bir müddet bekle. tak. düğmeye bas. fatih yazılı beyaz ekran gelmiyorsa servisi ara

o ekran geliyorsa ve imaj atma şansın varsa at arkadaşın dediği gibi

Vestel logosuda mı gelmiyor hiç elektrik fişten tamamen kesilip açma işlemi yapıldığında ?

girdap08' Alıntı:
Okuldaki tüm tahtalara (FAZ 1) yeni imaj yüklüyorum. Tahtalardan birisinde ilk açılırken siyah ekranda alt çizgi (_) yanıp sönüyor ve bu şekilde kalıyor.

hocam drive vaccine ya da netsupport gibi bir program varsa benimde bu durum başıma geldi, bu programları kaldırınca sorun halloluyor.

zodiac' Alıntı:
girdap08' Alıntı:

hocam drive vaccine ya da netsupport gibi bir program varsa benimde bu durum başıma geldi, bu programları kaldırınca sorun halloluyor.

tahta açılmadığı ve imaj atamadığım için ilgili yazılımları kaldırma şansım yok.

vestel logosu geldikten sonra siyah ekranda imlec (alt tire) yanıp sönüyor ve bu şekilde kalıyor.

bir tahta daha bu şekilde oldu bugün.

Son düzenleme:
Geri