ACİLL DAHA KIDEMLİ OLANIN MI HAKKI FORMATÖRLÜK??

Kodla Büyü

bötecu

Site Gezgini
MRB ARKADAŞLAR OKULDA İKİ BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİYİZ. BEN DAHA KIDEMLİYİM VE PUANIM DAHA YÜKSEK. İKİMİZDE YENİ ATANDIK. BEN DERSE GİRMEK İSTEĞİM İÇİN FORMATÖR OLMAK İSTEMEDİM AMA ŞİMDİ DİĞERİ GERÇEKTEN ÇOK PİSLİK YAPIYOR. BENİ KÖTÜ İŞ YAPMAYAN ÖĞRETMEN KONUMUNA DÜŞÜRÜYOR. 2. DÖNEM FORMATÖRLÜĞÜ VERMEK İSTEMİYORUM. ŞİMDİ SORUM:
1- HANGİMİZİN HAKKI
2- 2. DÖNEM DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR Mİ
LÜTFEN ARKADAŞLAR BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM BU ADAMIN YAPTIKLARI ARTIK YETTİ

Tabiki de sizin hakkınız hocam ayrıca görevlendirmeler dönemlik yapılıyor yani 2. dönem siz isteyin olun

İkinci dönem isterseniz siz olursunuz. Başvuru zamanı dilekçenizi doldurup verin. :)

formatörlük daha yeni çıktığı sıralarda (dersimizin olduğu zamanlar) kıdemli dersi alırdı kıdemsiz ise formatörlük yapardı. şimdi durum nedir bilmiyorum çünkü açıklayıcı bir yazı yok. ancak btr için kıdemli olan tercih edildiği için senin olman daha yüksek ihtimal.

hocam normalde foramatör görevlendirmelerinde hizmet puanı düşük olan öğretmenin önceliği var. Fakat sizin gibi birden fazla öğretmen bulunan okullarda dönüşümlü olarak birer sene formatör olarak görev alan arkadaşlar da var.
Idare ile görüşün en başta, sıkıntılarınızı dile getirin, eğer arkadaş olumsuz davranışlarından dönmezse ocak başvurularında sizde görev isteyin çıkmazsa bile elinizde kozunuz olur.

her_dem' Alıntı:
formatörlük daha yeni çıktığı sıralarda (dersimizin olduğu zamanlar) kıdemli dersi alırdı kıdemsiz ise formatörlük yapardı. şimdi durum nedir bilmiyorum çünkü açıklayıcı bir yazı yok. ancak btr için kıdemli olan tercih edildiği için senin olman daha yüksek ihtimal.
Bu yeni yazıda değişti artık kıdemli olana öncelik tanınıyor.

çok teşekkür ederim arkadaşlar bir insan ancak bu kadar geçimsiz olabilir. 2. dönem nolursa olsun başvurcam

Bilişimciler arasından pislik çıkmaz ama size denk gelmiş bi tane hocam :) Ocak ayında başvuru zamanı pislik nasıl olurmuş gösterin ona hocam :)

bende olmaz diyerek sırtımı dayadım. şimdide o kadar lab ı bu hale getirmişte el insaf diyor bedava yaptı sanki ben yapamazmışım formatör olsaymışım ek ders peşinde koşmuşum hocam bildiğiniz gibi değil sinek işte sadece mide bulandırıyor ama bir kere daha pişman oldum matematik yazmadığıma

hasari' Alıntı:
her_dem' Alıntı:

tabiii doktora yüksek lisans vb durumu da etkiliyor önceliği

esenordelarthe' Alıntı:
hasari' Alıntı:
her_dem' Alıntı:

tabiii doktora yüksek lisans vb durumu da etkiliyor önceliği
Aynen. :)

Geri