Açılışta Belgelerim geliyor

Kodla Büyü

melobady

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar elimdeki bir laptop açılır açılmaz belgelerim açıılıyor. Oradan C - D gezebiliyorsun. Pencereyi kapatınca ekran simsiyah oluyor ve orada kalıyor. İşletim sistemi win7 ancak etkinleştirilmemiş. bundan kaynaklanabilir mi acaba? ya da sorun nereden olabilir?

etkinleştirilmemiş win lerde ekran siyah olur ve sağ altta bir uyarı yazar. Ayrıca pc ilk açıldığında da bu konuda bir pencere gelir. Bu yüzden olabilir hocam anlamak için etkinleştirip bakmak lazım.

Arkadaş denenmiş çözümü yazmış gerçi ama ben aynı sorunla karşılaştığımda çözemediğim için
ctrl + alt + del yapıp görev yöneticisinden explorer.exe yi çalıştırıp o şekilde kullanıyorum.

arkadaşlar şöyle bir durum var. crtl alt delete yaptığımda bu bilgisayarı kilitle - kullanıcı değiştir - ortrumu kapat - şifre değiştir geliyor ancak 5. seçenek görev yönetici başlat gel miyor. enteresans değil mi?

Görev yöneticisini başlat seçeneği etkin değilse büyük ihtimalle bilgisayarınızda virüs vardır. Bazı virüsler siyah ekrana da neden olabiliyor.

Geri