Açılan Okulun Sitesinde Öğretmen Var Görünüyor!!!

Kodla Büyü

justified_tg

Site Gezgini
Arkadaşlar sorum şu boş kadro olarak sistemde görünen okulda öğretmen olduğu görünüyor bu durum ile ilgili düşüncelerinizi alabilir miyim?

site güncel değildir telefonlara arayıp sorun veya açık da vardır öğretmen de yani normu 2 olabilir

justified_tg bu iki kıyaslamayı nerden öğrendin yani boş kadro olması ve öğretmenin yer alması..

Tanıdık bir okul müdürü vefat etmişti, ancak okul sitesinde hala müdür olarak gözüküyor... Yanlışlıkla başkasını mı gömdük yoksa :mrgreen:

by_rebel' Alıntı:
Tanıdık bir okul müdürü vefat etmişti, ancak okul sitesinde hala müdür olarak gözüküyor... Yanlışlıkla başkasını mı gömdük yoksa :mrgreen:
Belkide tarih yazmıştır ... :mrgreen:

Hocam benim ilk atama gittiğim okulda bile resmim duruyor hala. Şimdiki okulumdan da ayrılınca orada da kalır. Tabi yerime BT öğretmeni gelmezse. Böyle bir durum olabilir. Telefon et en kesini.

Arkadaşların belirttiği gibi olasılık çok;
Tayini çıkan o okulun eski öğretmeni olabilir
Ücretli öğretmen olabilir
Geçen eğitim yılında o okulda görevlendirme çalışmış kadrosu başka bir okulda olan öğretmen olabilir
...

hocam en iyisi bir telefon edip bilgi almanız.ben de üstüne bir okul daha değiştirmeme rağmen resmim hala duruyor 2. okulumda.

açık varsa tercih et hoca gittiğin yerde bir çare bulursun amaç yer değişikliğiyse inan meb de hiç bir okulda düzgün birini bulamazsın hangisine gidersen git. müdürün iyi olur mdr yrrd. ş..siz olur, mdr yrd iiyi olur müdürn ş..siz olur,her ikisi iyi olur personelden bi mok olmaz, her ikisi ş..siz olur personel iyi olur, hani bir fıkra vardı.
--------------------------------------------
Dört arkadaş aynı araçla yolculuk ederken trafik kazasında ölür.

Azrail:
—Türk cehennemine mi? Yoksa Avrupa cehennemine mi gitmek istersiniz?

Şaşıran dört kafadardan biri:
—Fark nedir?

Azrail:
— Avrupa cehenneminde her gün bir kepçe, Türk cehenneminde her gün bir kova mok yersiniz!!
Üç tanesi:
— Biz Türk doğduk, Türk ölürüz!

Bir tanesi ise uyanıktır, Avrupa cehennemini seçer..
Aradan epey zaman geçer.
Avrupa cehennemindeki adam artık kepçe kepçe yemekten bıkmıştır, arkadaşlarının durumunu merak eder, hallerini görmek için ziyaretlerine gider.
Oysa onlar halay çekerek, sen şakrak gülerek karşılarlar onu.
Dayanamaz sorar:
— Ben bir kepçesini hazmedemezken siz her gün bir kova mok yiyip nasıl bu kadar neşeli olursunuz?

— Oğlum, oğlum! Burası Türk cehennemi, bir gün mok olur kova olmaz, bir gün kova olur mok olmaz, bir gün görevli işe gelmez, gelen her moka karışır, anlayacağın 3 aydır bir mok yediğimiz yok!...
------------------------------------------------

valla arkadaşlar ilginç teklifler için saolun ama ben en iyisi bu okulların hepsini seçiyim :) kusura bakmayın sizleri meşgul ettiğim için

Geri