Acil Yardımmm

Kodla Büyü

yagmurlu

Üye
Prdjeksiyon cihazını laptop da çalıştıramadım sinyal yok diyor kabloları değiştirdim laptopu açıp kapattım olmuyor ne yapabilirim acaba

hocam bağlantısı hatalı olmuştur. kabloyu diğer bağlantılara da takın. ayrıca birde laptopada görüntü alabilmek için laptopun ayarını değiştirmeniz gerekir. Ondanda olabilir.

hER LAPTOPUN KENDİNE GÖRE ÇİFT MONİTÖR AYARLARI VAR.Fun keyi ile beraber basılan bir tuş kombinasyonu olabilir. Mesela Casper laptoplarda FN+F3 ile yaparken Toshibalarda tek tuşla yapılıyor. Önce doğru kablo bağlantıları yapıp projeksiyonu aç. Sonra bu tuşları bilmiyorsan ekran üzerinde sağ tuş menüsü özeliklerden ayarlara gir diğer monitörü aktif et. Yada ekranı genişletebiliyorsun. Bazı projeksiyonların input düğmesine basarakda yapabiliyprsun.:)Kolay gelsin...

Ekran kartı özelliklerinden çıkış kapatılmıştır.

bir de Dizüstülerd bir düğme oluyor

projeksiyon bağlandıktan sonra o tuşa basınca görüntü aktarılıyor.

DENEMEYE devam

Masaüstü-->sağ tuş-->özellikler-->ayarlar a girip oradan çift çıkışı aktif hale getirmeniz gerekiyor. Kolay gelsin...

hER LAPTOPUN KENDİNE GÖRE ÇİFT MONİTÖR AYARLARI VAR.Fun keyi ile beraber basılan bir tuş kombinasyonu olabilir. Mesela Casper laptoplarda FN+F3 ile yaparken Toshibalarda tek tuşla yapılıyor. Önce doğru kablo bağlantıları yapıp projeksiyonu aç. Sonra bu tuşları bilmiyorsan ekran üzerinde sağ tuş menüsü özeliklerden ayarlara gir diğer monitörü aktif et. Yada ekranı genişletebiliyorsun. Bazı projeksiyonların input düğmesine basarakda yapabiliyprsun.:)Kolay gelsin...

Taktığın girişi aktif etmen lazım, Tuş kombinasyonu ile olur, genellikle klavyede mavi renkte olanlardır.

hocam projeksiyondan görüntü almak her laptopta farklı. görüntü ayarlarıyla ilgili bir bölüm varsa oraya bak. hem laptopun markasını yazarsan daha iyi olur.

Arkadaşlar çok teşekkür ederim laptopun markasına bakmadım başka bir arkadaşın çıkınca bakarım inşallah hallederim tekrar teşekkürler

Geri