Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Acil Yardımmm

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında yagmurlu tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. yagmurlu

yagmurlu Üye

Prdjeksiyon cihazını laptop da çalıştıramadım sinyal yok diyor kabloları değiştirdim laptopu açıp kapattım olmuyor ne yapabilirim acaba

2. hayatsuyu1979

hayatsuyu1979 Aktif Üye

hocam bağlantısı hatalı olmuştur. kabloyu diğer bağlantılara da takın. ayrıca birde laptopada görüntü alabilmek için laptopun ayarını değiştirmeniz gerekir. Ondanda olabilir.

3. nowa

nowa Üye

hER LAPTOPUN KENDİNE GÖRE ÇİFT MONİTÖR AYARLARI VAR.Fun keyi ile beraber basılan bir tuş kombinasyonu olabilir. Mesela Casper laptoplarda FN+F3 ile yaparken Toshibalarda tek tuşla yapılıyor. Önce doğru kablo bağlantıları yapıp projeksiyonu aç. Sonra bu tuşları bilmiyorsan ekran üzerinde sağ tuş menüsü özeliklerden ayarlara gir diğer monitörü aktif et. Yada ekranı genişletebiliyorsun. Bazı projeksiyonların input düğmesine basarakda yapabiliyprsun.:)Kolay gelsin...

4. craxx

craxx Seçkin Üye Seçkin Üye

Ekran kartı özelliklerinden çıkış kapatılmıştır.

bir de Dizüstülerd bir düğme oluyor

projeksiyon bağlandıktan sonra o tuşa basınca görüntü aktarılıyor.

DENEMEYE devam

5. usare

usare Seçkin Üye Seçkin Üye

Masaüstü-->sağ tuş-->özellikler-->ayarlar a girip oradan çift çıkışı aktif hale getirmeniz gerekiyor. Kolay gelsin...

6. nowa

nowa Üye

hER LAPTOPUN KENDİNE GÖRE ÇİFT MONİTÖR AYARLARI VAR.Fun keyi ile beraber basılan bir tuş kombinasyonu olabilir. Mesela Casper laptoplarda FN+F3 ile yaparken Toshibalarda tek tuşla yapılıyor. Önce doğru kablo bağlantıları yapıp projeksiyonu aç. Sonra bu tuşları bilmiyorsan ekran üzerinde sağ tuş menüsü özeliklerden ayarlara gir diğer monitörü aktif et. Yada ekranı genişletebiliyorsun. Bazı projeksiyonların input düğmesine basarakda yapabiliyprsun.:)Kolay gelsin...

7. gececi

gececi Seçkin Üye Seçkin Üye

Taktığın girişi aktif etmen lazım, Tuş kombinasyonu ile olur, genellikle klavyede mavi renkte olanlardır.

8. karaçi

karaçi Üye

hocam projeksiyondan görüntü almak her laptopta farklı. görüntü ayarlarıyla ilgili bir bölüm varsa oraya bak. hem laptopun markasını yazarsan daha iyi olur.

9. yagmurlu

yagmurlu Üye

Arkadaşlar çok teşekkür ederim laptopun markasına bakmadım başka bir arkadaşın çıkınca bakarım inşallah hallederim tekrar teşekkürler

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal