acil yardımm kablosuz ağ bağlantısı

Kodla Büyü

ekinci.esma21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar benim lenova bir bilgisayarım var ağ bağdaştırıcıların hiçbiri çalışmıyor kablosuz ağa bağlanamıyorum ağ bağdaştırıcı driverlerini yükle dediğimde yüklü görünüyor fakat aygıt yöneticisinde açtığımda ünlem işareti olarak görünüyor acaba sıkıntı ne olablir yardımcı olurmusunuz acillll

Kablosuz aygıtınızın aktif olduğuna emin olun.(Bazı laptolarda aktif etmek için anahtar olur yada fn+fonksiyon tuşları). Sistemi çalışan en son tarihe yükleyin eğer driver ile ilgili bir sorun ise çözülecektir. Hiç biri olmaz ise güvenli modda driverleri kaldırıp, internetten indireceğiniz en son driverleri deneyin.

hocam birde şöyle anlatayım aygıt yöneticisindeki ağ bağdaştırıcıları driverleri görünüyor yüklü de görünüyor fakat ünlem işareti var üstünde yani çalışmıyor sorun ağ bağdaştırıcında ama olmuyor anlayamdım

Bende aldım kaç yıl oldu hala ısınamdım lenovaya.
FN tuşu ile ya da yalnız f7 tuşan basarsanız ekrana çıkan menüden aç/kapa işlemi yaparsanız belki bir ihtimal.
Bende ise ekranın kapağını kapatıp uyku moduna geçiyordu daha sonra kapağı kaldırıp açılınca WİFİ düzeliyordu. Bunu da iki yaşındaki oğlum bulmuştu :D Deneyin hocam Kolay gelsin.

Bende aldım kaç yıl oldu hala ısınamdım lenovaya.
FN tuşu ile ya da yalnız f7 tuşan basarsanız ekrana çıkan menüden aç/kapa işlemi yaparsanız belki bir ihtimal.
Bende ise ekranın kapağını kapatıp uyku moduna geçiyordu daha sonra kapağı kaldırıp açılınca WİFİ düzeliyordu. Bunu da iki yaşındaki oğlum bulmuştu :D Deneyin hocam Kolay gelsin.
Bende Asus bilgisayar da aynısı oluyor. Wireless adaptör sıkıntılı diyorlar.

Geri