Acil Yardıma ihtiyacım var

Kodla Büyü

sago1760

Site Gezgini
bilgisayarım dört gün önce internetteyken birden mavi bir ekran ve beyaz bir yazı ekrana gelerek kapanıp açıldı. ondan sonra masa üstünde "hs_err_pid3604" adında bir not defteri dosyası vardı. bu günde yine masa üstünde "hs_err_pid840" adında bir not defteri dosyası vardı. (hayırdır inşallah) bilgisi olanlardan cevap bekliyorum... şimdiden teşekkürler.... :?: :?: :?:

Bilgisayarına troje natmış olabilirler...

görev yöneticisinden arka planda çalışan uygulamaları kontrol et.

Hacker' Alıntı:
Bilgisayarına troje natmış olabilirler...

görev yöneticisinden arka planda çalışan uygulamaları kontrol et.

hocam kontrol ettim ama bişey gözükmüyor... troje'yi nasıl atıyorlar ve bundan nasıl korunabilirim...

Kişisel kanaatim Limewire veya google earth program(lar)ını kullanıyorsunuz. :)
Ve bu uygulamalardan birisi çalışma sırasında hata verdi ve bu hata logunu masa üstüne attı.

Büyük ihtimal Limewire logudur diye düşünüyorum.

Sağlıcakla...

NOT:"hs_err_pid" araması yaparsanız bilgisayarınızda bu tür logları kullanan programları bulabilirsiniz.

ebf' Alıntı:
Kişisel kanaatim Limewire veya google earth program(lar)ını kullanıyorsunuz. :)
Ve bu uygulamalardan birisi çalışma sırasında hata verdi ve bu hata logunu masa üstüne attı.

Büyük ihtimal Limewire logudur diye düşünüyorum.

Sağlıcakla...

NOT:"hs_err_pid" araması yaparsanız bilgisayarınızda bu tür logları kullanan programları bulabilirsiniz.

ikiside var bende ama çoktandır ikisini de kullanmadım... yine de hata göndermişlerse bilemiyeceğim... bilginiz için tşk ederim :?: :?: :?:

O zaman kullanmıyorsanız her ikisinide kaldırın ve böyle bir hata oluşacak mı diye bekleyin derim.

Geri