acil yardım wistayı orjinal yapma

Kodla Büyü

wista

Üye
arkadaşlar ersin_sismanın gönderdiği bi program var ama çalışmıyor.. kullanıcı hesabında zaten sadece administrator açık. onuda kapatamam.. ne yapmam gerek wistayı orjinalmış gibi kullanmak için.. şu an kurulu ama hiç bir işlem yapılamıyor. çünkü ürün anahtarı isteniyor ve anahtarımız yanlış. cevaplarınız bekliyoruz teşekkürler..

orjınal satın alabılırsınız :D saka bır tarafa sıze lısans anahtarı verebılırım ama vısta hangısı bende ultımate var

vista home basic var.. rapidshare açılmıyor. vista ***** yükledim. oemtool var galiba. onuda çalıştırdım. güncelleştirme yapılıyor. amaa office programlarında hiç bir işlem yapılmıyor. her defasında ürün anahtarı istiyor. bir sürü ürün anahtarı girdim. hep yanlış diyor.

762HW-QD98X-TQVXJ-8RKRQ-RJC9V

home basic için bu var bende. umarım işine yarar.

bugün bende aynı sorunu yaşadım. bilgisayar hiç açılmadı. ve elimde ürün anahtarı yoktu. lab. kuran firma xp yerine wista kurmuş ve hiçbir cd,key vb.bırakmamış. hiçbir bilgisayarı çalıştıramadım.en sonunda kuran firmayı aradım. ürün anahtarlarını mail yoluyla aldım. sorun çözüldü şimdilik. verdikleri şifre
YPBDR-DQ9QF-7KCHK-QTD73-HMXR4
belki işinize yarar.

arkadaslar lısans anahtarları gecersız kalıyorsa kesın cozum mevcut yanlız ultımate ıcın kullandım sorun yok ultımate ıcın ılac mevcuttur

Geri