Acil Yardım(OLEAUT32.dll )

Kodla Büyü

prentice

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selam Arkadaşlar. Bilgisayar açıldığında OLEAUT32.dll dosyaso eksik olduğundan bu uygulama çalıştırılamadı gibi bir uyarı çıkıyor ve bilgisayarda sadece masaüstü arkaplan gteliyor , masaüstü ikonları ve başlat görülmüyor. ctrl+alt+delete açılıyor ama birişe yaramıyor. çözüm için Acil olarak yardımlarınızı bekliyorum.

Hocam öncelikli olarak bu dosya için bilgisayarı microsoftun adresinden güncellemen gerekli. Bunu bi dene istersen büyük bi ihtimalle olur. Şayet olmassa başka yöntemlerde var.

bilgisayarını güvenli kipte açığ hata veren dosyayı değiştirmeyi dene bakalım olacak mı?

bilgisayarda herhangi bir yeri açamıyorum.dediğim gibi masaüstü arkaplanından başka birşey göstermiyor. güvenli kiptede aynı şekilde ve bir program çalıştırsam dahi aynı hatayı verip kapatıyor.

bilgisayarda herhangi bir yeri açamıyorum.dediğim gibi masaüstü arkaplanından başka birşey göstermiyor. güvenli kiptede aynı şekilde ve bir program çalıştırsam dahi aynı hatayı verip kapatıyor. Güncelleme derken neyi kasteddiğin anlayamadım.Açıklarmısın

prentice hocam ilgili dosyayı internetten indirebilirsiniz, yada ilgili işletim sisteminizin cd sinden. Ama güncel olarak internetten indirseniz daha iyi olur. Sonrasında güvenli kip dahi açılmıyorsa, msdos da c:\windows\system\ klasörü içerisine kopyalarsanız sorun çözülecektir diye düşünüyorum.

bu sorun eğer güncelleştirmelerden kaynaklanıyorsa denetim masasında program ekle kaldıra girin üstte güncelleştirmeleri gösrter var ona tıklayın ve bilgisayarın bu hatayı vermesinde önce yüklenen güncelleştrimeleri kaldırın, güncelleştirmelrin tarihi yanlarında yazıyor zaten

Geri