acil yardım dyned

Kodla Büyü

gokmer29

Aktif Üye
bütün işlemler bitip sınıf ekleme kısmında yönetici şifresi istiyo.bize verdikleri şifreyi giriyorum kabul etmiyo. nedir bu şifre bilen var mı?

Okul ismin açıkken(yani sana verilen şifreyle girdikten sonra) ''düzenle'' ye giriyorsun orda,üç tane şifre şeçeneği göreceksin
1-Şifre(bu sana mem tarafından verilen şifreydi,istersen değiştirme imkanın var)
2-Yönetici Şifresi
3-Gözlemci şifresi(bu da öğretmenlere vereceğin şifre,kullanıcı adı yine kurum kodun olarak kalıyor)öğretmenler bu şifreyle girdikten sonra senin verdiğin şifreyle kendi sınıflarını gözleyebilecek)
biraz uzun oldu galiba...anlamadığın yer olursa tekrar cümleleri düzelteyim.))))

sanirim bir yanli$ anla$ilma var.

$ifre ekraninda durum $oyle.

grup $ifresi: ogretmenlerin sisteme girerken kullanacaklari $ifre. kendin belirlemen gerekiyor. yonetici $ifresinden farkli olmali ki okul dyned formatoru olarak senin ayarlarini kari$tirmasinlar.

yonetici $ifresi: cd ile birlikte verilen $ifre. onu da degi$tirmeli, unutmayacaginiz bir $ey yapmalisiniz.

gozlemci sifresi: o $ifreye dokunmayin. kanaatimce ank dakiler bu sifreyi gerekli yerlere dagitmi$lardir. bakanlik, bakanlik birimleri, valilikler, kaymakamliklar, il ve ilce milli egitimler ve okul muduru. ilgili birimlerin sizin dyned inizi izlemesi icin gereken bir $ifre. siz kullanmayacaksiniz. ha bu saydiklarim bunu yaparlar mi? hic sanmiyorum, ayri.

yani siz okul kodu ve yonetici $ifresi ile giri$ yapacaksiniz. diger ogretmenler de okul kodu ve sizin belirlediginiz grup sifresi ile girecekler. ogretmenler siniflarin listelendigi ekrani gorduklerinde kendi siniflarina girmek istediklerinde o sinifi acarken ogretmene belirlediginiz $ifreyi kullanacaklar.

Geri