acil...Vestel promega bilgisayarla gelen cd ler

Kodla Büyü

mmert

Site Gezgini
arkadaşlar mrb, okulumdaki vestel promega öğretmen bilgisayarına temiz bir format atmak istiyorum. okuldaki cdlere baktığımda öğrenci bilgisayarlarına ait, vestel in xp işletim sistemi cdsi+intel sürücülerini olduğu cd+pardus işletim sistemi olan cdler var. öğretmen bilgisayarı içinde okula gelen böyle cd ler varmı ya da tek image cd si gibi bişey? ya da öğretmen bilgisayarı sürücüleri için forumdaki cdler yeterli mi?

forumda driverları var ben tüm donanımları sorunsuz kurdum. image var mı, ben de yok ! İstersen Driverları upload ederim veya linkini bulursam veririm.

arkadaşlar vestel promega öğretmen driver forumdan indirdim olmadı, elinde olan birisi upload ederse çok makbule geçer.

Arkadaşım forumdakileri yüklersen sadece birkaçı yüklenmiyor. Bende image CD'si var. Yarın okula gidince yüklemeye başlarım ama ne zaman biter bilemem. :) İyi akşamlar

öğretmen imaj dvd si yüklenirken belli bi yerde donup kalıyor. sorun illa ki dvd'de midir acaba?
bu arada forumdaki öğretmen driverları linklerinin hiç birine ulaşılamıyor. güncel yardımda bulunabilir misiniz?.. günlerdir çözüm bulamadım.. :(

vestel promegada bu "meb öğretmen imaj dvd" si de ghost yüjkenirken donup kalıyor %60 larda... uf ya.. günlerdir 2 bilgisayar yapamadım. deli olcam.. :verymad: kendimi becereksiz hissetmeye başladım. oysa zamanında günde 3-5 bilgisayar yapan ben bu vestel promegaları yapamadım bi türlü..
1 sorunum öğretmen bilgisayarı sürücüleri- sınırlı bağlantı
diğeri de öğrenci bilgisayarı sınırlı bağlantı. bi beceremedim... :(

Geri