Acil satılık Kia Ceed. Dizel-2011-45.000 km'de

Kodla Büyü

broker_2007

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selam arkadaşlar. Yeni modelini aldığım aracımı satıyorum. Uçuk fiyatlarla işim yok, araştıran bakan fiyatın uygun olduğunu görür. 32.700 yazdım.Ama 32.000 tl'ye vericem arabayı. Yalanım yok bir hafta sonra yeni aracım gelicek ve bayi benim aracı 31.000 tl tuttu. Çok ucuza gidiyo inanın. sizlerden biri alsın, arabam bi işe yarasın. yoksa 31'e aldıkları aracı bayi garantili 34'e koyacaklar vitrine.... İlgilenenlere duyurulur...Araç her an satılabilir...
Sahibinden.com da ilan verdim ama yayına geçmedi daha.

LİNK: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 738/detay/

İLAN NO: 103591738

Özellikleri;

-10 hava yastığı,soğutmalı torpida,4 cam otomatik,çelik jant,4 disk fren,klima,usb'li cd'li aux girişli müzik sistemi.
-2011 cool dizel, 6 ileri manuel,44.750 km'de toplam 7100 tl mazot aldım, km'de ortalam 160 kuruş yakıyor şu anda.hepsi defterimde kayıtlı,isteyene gösterebilirim...
-44.750 km'de, kesinlikle sigara içilmemiş
-Değişen yok,
-kaza yok,
-Sadece sağ arka çamurlukta 10 cm cizik için kaskoda lokal boya yaptılar, fotoğraflara bakın hiç belli değil.
-750 tl lik CMS Çelik jant var.
-300 tl lik cam filmi yaptırdım.
-90 TL'LİK bagaj havuzu var
-60 TL'lik kapı içi marşpiyeller var
-45.000 bakımını daha bugün (29 ekim) yaptırdım. 420 TL TUTTU.
-7.500,15.000, 30.000 bakımlarının faturaları mevcut.
-Hiçbir sorun,çizik,vuruk ,ezik ,borcu,cezası yok.pırıl pırıl araç...Söylediklerimden bi fazlası çıksın tüm masraflar benden.
-plaka 09 e 7856
-tramerde yukarıda belirttiğim çamurluk için 300 tl lik hasar gözküyor sadece.gidip sanayide yaptıracağıma kaskoyu delmek uğruna yetkili servise yaptırdım.
-Fiyat olarak 32.700 diyorum.Az bi pazarlık payım var tabiiki...

ÇOK ACİL SATILIKTIR. GERÇEKTEN ALACAKLAR HEMEN İRTİBATA GEÇSİN...çok kısıtlı zamanım var.FİYATI ÖZELLİKLE DÜŞÜK YAZDIM.ÜZERİNDEKİ EXTRALAR SAYESİNDE İNANIN BU FİYATI HAK EDİYOR. HAYIRLISI OLSUN....

yeni araç aldığınız için satıyorsunuz aracınızı, yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun hocam. bu arabadan memnun değilmiydiniz de 2 yaşındaki aracı satıp yeni alıyorsunuz?

2011 Kia Rio 20000 kmde sıfır hata kazasız boyasız lpgli beyaz yarına kadar satılırsa aracınıza talibim hocam

Araç 1.6 arkadaşlar.235 tork var.90 beygir, ve gerçekten emsallerine göre çok seridir.
Aracı satmamın tek nedeni yeni kasa ceed almış olmam. Arabadan son derece memnunumki, zaten o yüzden dayanamayıp kredi çekip yenisini aldım.
İnanın arabamın yok pahasına galeriye gidip heba olmasını istemiyorum. 45.000 bakımınıda yeni yaptırdım. bi lira masrafı yok. 3 yıl daha garantisi var...

İLAN LİNKİ : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 738/detay/

hocam madem satacaksınız niye 420 tl lik bakım yaptınız onu anlamadım

broker_2007' Alıntı:
Araç 1.6 arkadaşlar.235 tork var.90 beygir, ve gerçekten emsallerine göre çok seridir.
Aracı satmamın tek nedeni yeni kasa ceed almış olmam. Arabadan son derece memnunumki, zaten o yüzden dayanamayıp kredi çekip yenisini aldım.
İnanın arabamın yok pahasına galeriye gidip heba olmasını istemiyorum. 45.000 bakımınıda yeni yaptırdım. bi lira masrafı yok. 3 yıl daha garantisi var...

Yeni Ceed ne kadar alıyorsunuz hocam.

sisss' Alıntı:
hocam madem satacaksınız niye 420 tl lik bakım yaptınız onu anlamadım

Zaten ne olduysa o bakımda oldu. araç bakımda iken galeriyi gezdik, gezmek olaydık, bi saat arabayı i,nceleyince ,satıcıda damardan kanımıza girdi, üstten alttan derken bi baktık nüfus cüzdanını verivermişik kredi için:)

Yeni kasa consept dizel manuel aldık... Bakalım artık iyimi yaptık, kötümü yaptık....

turhank' Alıntı:
broker_2007' Alıntı:

Yeni Ceed ne kadar alıyorsunuz hocam.

49.250 tl hocam.. consept manuel dizel...

32 bin lira bu arabaya para veceğime gider 2008-2009 focus dizel full paketini alırım ... ne de olsa uzak doğu arabası

tati' Alıntı:
32 bin lira bu arabaya para veceğime gider 2008-2009 focus dizel full paketini alırım ... ne de olsa uzak doğu arabası
hocam kaç kere kia gördünüz bindiniz ki böyle kıyaslayabiliyorsunuz. bir öğrenmişiz ford vw halen devam ediyoruz

tati' Alıntı:

Tabiiki tercih meselesi hocam. herkesin beğenisi ve beklentisi farklı. Ben bu aracı alırken sıfır focusada bakmıştım, test sürüsüşünde ikisini kıyasladığımda ceed daha ön planda idi.tasarım olarak kıyaslamam bile zaten... kişisel tercihler sonuçta.. ben sadece bayiye 31.000 tl'ye vereceğime sizlerden biri üzerine 1.000 lira daha koysun faydalasın dedim... Ama kia'ya binmeden yorum yapanlar bir kez daha düşünsün....

3 sene ford focus kulladım sonra satıp honda jazz aldım. Focustan daha rahat kullanışlı bir araç. Tasarım olarak da bence daha iyi. Honda tek aradığım focus'un ses sistemi. Ses sistemi konusunda ford sony ile çalışıyor. Ancak uzak doğu arabası diye kestirip atmamak lazım...

hocam ceed hiç kullanmadım ama uzakdoğu olunca ister istemez insan uzak duruyor. bu arada tasarımları çok güzel

tati' Alıntı:

Bahsettiğiniz araca bu araç her yönüyle fark atar, binmeden kullanmadan bu aracın ne kadar keyifli rahat bir sürüşü olduğunu süspansiyon kalitesini bilemezsiniz. Hı binmeden de fark edebileceğiniz bir kaç şey söyliyeyim en basiti ford dizel de traktör çalışır gibi gelen motor sesi bunda kesinlikle yok :D artı görünüş estetik iç ve dış tasarım daha da güzel. Tabi görünüş kişiye göre değişebilir zevk meselesi ama çok kaliteli bir araç, aynı aracı 3 yıldır kullamıyorum... Ayrıca alışılagelmiş markaları da çok kullandım ve sahip de oldum ama bu bambaşka :D

yasarselim' Alıntı:
tati' Alıntı:

Bahsettiğiniz araca bu araç her yönüyle fark atar, binmeden kullanmadan bu aracın ne kadar keyifli rahat bir sürüşü olduğunu süspansiyon kalitesini bilemezsiniz. Hı binmeden de fark edebileceğiniz bir kaç şey söyliyeyim en basiti ford dizel de traktör çalışır gibi gelen motor sesi bunda kesinlikle yok :D artı görünüş estetik iç ve dış tasarım daha da güzel. Tabi görünüş kişiye göre değişebilir zevk meselesi ama çok kaliteli bir araç, aynı aracı 3 yıldır kullamıyorum... Ayrıca alışılagelmiş markaları da çok kullandım ve sahip de oldum ama bu bambaşka :D

+1

Alan kazanır gibi duruyor, param olsa bizim düldülü satar alırdım, alan için hayırlı olsun

ev işine girmesem kesinlikle düşünürdüm, alana da satana da hayırlı uğurlu olsun...

ben arkadaşıma 2011 de sıfır olarak alması tavsiye ettim.arkadaşım arabası 60.000 de. bakım hariç bir masraf çıkarmadı. dizel araçlara göre gayet sessiz. bir kaç kez iş dönüşü ben kullandım.kalkışları çok iyi.ben ce tek sorunu 7,500 de bakım yapılması....çok çabuk doluyor km.

Araç AYDIN ili Bozdoğan ilçesinde.

Aracın bakımı 15.000 km de bir yapılıyor. 7.500 km bakımı sadece sıfır alındığında, oda zaten isteğe bağlıydı ama ben yinede yaptırdım.

Aracın rengi GÜMÜŞ GRİ olarak geçiyor...

Araç km'sinin çoğunu uzun yolda yaptı. AYDIN-KONYA arası..

Diğer arkadaşların iyi dilekleri için teşekkürler...

hocam 31 e galeri alıyo madem o fiyata ver burdan alıcı çıkarsa. Galerici almasın diyosan aynı fiyata burda sat. gerçekten bu şekilde düşünüyosan tabi

agd85' Alıntı:
hocam 31 e galeri alıyo madem o fiyata ver burdan alıcı çıkarsa. Galerici almasın diyosan aynı fiyata burda sat. gerçekten bu şekilde düşünüyosan tabi
Hocam aynı fiyata verdikten niye bu kadar uğraşsın gider galeriye verir parasını alır çıkar. daha yüksek fiyata satmak istiyor

Geri