acil öğrenciler windows a şifre koymuş

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar öğrenciler windows a şifre koymuş. yani kullanıcı şifresi. bilgisayarı açamıyorum ne yapmam lazım.

oturum açma ekranında 2 defa ctrl alt delete yap peş peşe
sonra kulllanıcı adı administrator yaz
şifre boş
bu şekilde bir dene
olmazsa bakarız

Hocam açılışta ctrl+alt+del yap. administrator ile oturumu aç. Daha sonra Denetim masasından yeni (sınırlı) bir oturum aç.Kullanıcı hesaplarında bulunana kullanıcıların oturum açma şekillerini iptal et. Daha sonra bilgisiyarımda sağ tuştan yönete gir. Yerel kullanıcılardan user seçeneğinde açmış olduğun oturumun ismine çift tıkla gelen pencereden şifre koymasını engelle. Hadi koysun bakalım o öğrenci şifrede görüyüm. Administrator oturumuna da kendin şifre koy. açılışta öğrenci sadece kendi oturumunu görür. Bunu tüm makinelere uygula başın ağrımaz hocam.

WinXp Admin Şifresi Çözme

Arkadaşlar WinXp admin şifresini kırmak için ERD Commander isimli programı kullanabilirsiniz.

bilgisayarın setup ından açılış da cd yi görmesini ayarlıyorum ama cd yi görmüyor. bide özgürgitarım hocam programı cd ye direk kayıt etsem olmazmı image cd si oluşturmasını bilmiyorum

evet hocam kalıbı diske yazdır diyeceksin ;

daha sonra cd den boot edilecek makina...
gerekli adımlar oldukça kolay zaten....

eski şifreyi kendin bir şifre ile (12345) gibi değiştiriyorsun...

dos ortamını xp cdsi ile nasıl açacağız...Programı nasıl kullanacağımızı açıklarmısın..(xp sifre kır.rar)

benımde başıma aynı sorun geldi, güvenlik kipinden açıp şiffreyi kaldırabiliyorsunuz. hiç bunlara gerek yok bence

alideniz2000 hocam herkesin bildiği bir şey vardır.sana basit kimine zor gelir.burada arkadaşlar birbirine yardım ediyor.eleştiri değil yapıcı olmak lazım.
bu arada neşe hocam hiren boot cdsi varsa elinizde onda da xp kırıcı var ya da erd commander de olur

alideniz2000 hocam bizim meslek öyleki her alanda bilgi sahibi olmak zor bu siteye herkes üye olabilir çünkü bilmediklerimizi burdan öğreniyor.bildiklerimizide arkadaşlarımızla paylaşıyoruz.

Geri