ACİL!!!!!!meb.k12 uzantılı adresimi outlook2003 kabul etmiyor

Kodla Büyü

edat

Site Gezgini
outlook2003 de mebk12 li eposta adresimi kurmak istiyorum bütün gereken ayarları yaptım ama ne posta alabiliyorum nede gonderebiliyorum sebebi nedendir acaba?ayrica eklenti dosyasini (csv uzantılı)gormuyor..yardımlarınızı bekliyorum

ya zaten bunalrın hepsini yaptim..mesaj aliyor ama bunda da mesaj gonderemiyorum..outlook 2003 kullaniorum okulda acaba bilmedigim bi ayarimi var?

ya zaten bunalrın hepsini yaptim..mesaj aliyor ama bunda da mesaj gonderemiyorum..outlook 2003 kullaniorum okulda acaba bilmedigim bi ayarimi var?

bundan sonra mail.meb.k12.tr adresinden mail alıp verme i,şlemi gerçekleştirilecek bilgilerinize...

Arkadaşlar mesaj alıyorum ama sadece meb.k12.tr uzantılı maillere mail gönderebiliyorum:( kafayı yiyecem az kaldı. İl milli eğitimdekiler bir sorun yok diyor. Makinanızda virüs vardır dediler.3 makinada denedim aynı sorun var. makikanın birinde başka mail hesabıyla mail alıp gönderebiliyorum. ama meb.k12.tr uzantılı mail adresinden gönderemiyorum. Yardımcı olurmusunuz.

Arkadaşlar,Outlook v.b programlarla ....@meb.gov.tr maillerinde intranet dışından diğer domainlere mail gönderme engellidir. Outlook kullanarak intranet dışından sadece ...@meb.gov.tr ve ...@meb.k12.tr adreslerine gönderebilirsiniz. Buna rağmen gene göndermek istiyorsanız web arayüzü kullanarak gönderebilirsiniz. Sizin ayarlarınızda sorun yoktur.

yyoo ben hotmaile gönderdim gidiyo bi evdeki pcnize kurp deneyin yada yeni yasaklanmıştır..

eemree' Alıntı:
yyoo ben hotmaile gönderdim gidiyo bi evdeki pcnize kurp deneyin yada yeni yasaklanmıştır..
Kendi dizüstü bilgisayarıma kurdum aynı sorun ordada oldu.
mkenan' Alıntı:
Arkadaşlar,Outlook v.b programlarla ....@meb.gov.tr maillerinde intranet dışından diğer domainlere mail gönderme engellidir. Outlook kullanarak intranet dışından sadece ...@meb.gov.tr ve ...@meb.k12.tr adreslerine gönderebilirsiniz. Buna rağmen gene göndermek istiyorsanız web arayüzü kullanarak gönderebilirsiniz. Sizin ayarlarınızda sorun yoktur.

mkenan ardakadaşın dediği gibi oluyor. Bende bunu il milli eğitimdeki adamlara anlatamıyorum. onlar hala sorunun benim bilgisayarlarımda sorun oldğunu söylüyorlar. 3 tane makinada denedim. hatta birine format attım direk denedim yine aynı . mkenan arkadaşımın dediği doğru.

meb.k12.tr uzantılı mailden zaten sadece meb.k12.tr uzantılı maillere gönderme izni var. onun dışındakilere sistem izin vermiyor. bizde de oldu. araştırdık bu ceb-vabı aldık. boşuna uğraşmayın.

Re: ACİL!!!!!!meb.k12 uzantılı adresimi outlook2003 kabul etmiyo

Bu durum devam ediyor sanırm :shock:

Geri