ACİL İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ DERSİ SINAVI İÇİN YARDIM!!!

Kodla Büyü

ebrugdk

Üye
Arkadaşlar Mart ayından beri meslek lisesinde ücretli olarak çalışmaktayım. 12. sınıflara derse girmiyorum okulda benden başka bilgisayar öğretmeni de yok malesef. Dün İşletmelerde Beceri Dersi için benden sınav yapmamı istediler. Web Tasarımı dalı için nasıl bir sınav yapabilirim. Hem teorik hem uygulama dediler. Uygulama olarak flashta bir animasyon yaptırmayı, teorik olarak her dersten soruların olduğu bir sınav yapmayı düşünüyorum. Ama eğer sizlerde varsa hazır soru gönderirseniz çok sevinirim. Tam herşey bitti dedim birde bunu çıkardılar çocuklar hiçbir sey hatırlamadıklarını söylüyorlar. Birde tutanak hazırlamam gerekiyormuş sanırım eğer hazır elinizde varsa tüm belgeleri gönderirseniz benim için çok iyi olur. Çok teşekkürler şimdiden.

Hocam eğer öğrenciler işletmelere gidiyorlarsa. 10. Sınıf konularından başlayarak 11. sınıf konularından soru sorabilirsiniz. Ben genelde 50 soru soruyorum. Bunlar test, boşluk doldurma ve doğru yanlış olmak üzere hazırlıyorum zaten sorular modül sonlarında var.. Bir tane de 11. sınıf konularından uygulama yapabilirsin.

nasıl bir meslek lisesidir ki tek bilişimci olup onu da ücretli çalıştırırsın hey yarabbim..
10-11-12. sınıf konularından seçme yap hocam aklına ne geliyosa algoritma, programlama, işletim sistemleri, donanım birimleri, veri tabanı... uğraşmayım diyorsan sor 10 tane klasik geç. uygulama yapmak zorunda değilsin yönetmelikte yazılı ve/veya uygulamalı sınav yapılır yazıyor ama idareyle zıtlaşmayım diyorsan küçük bi de uygulama yaptırabilirsin.

Hocam okulda kaldı dosyalar salı günü uygulama teorik sorularını yüklerim buraya dert etme

SYSOP' Alıntı:
nasıl bir meslek lisesidir ki tek bilişimci olup onu da ücretli çalıştırırsın hey yarabbim..
10-11-12. sınıf konularından seçme yap hocam aklına ne geliyosa algoritma, programlama, işletim sistemleri, donanım birimleri, veri tabanı... uğraşmayım diyorsan sor 10 tane klasik geç. uygulama yapmak zorunda değilsin yönetmelikte yazılı ve/veya uygulamalı sınav yapılır yazıyor ama idareyle zıtlaşmayım diyorsan küçük bi de uygulama yaptırabilirsin.
:+1: :+1:

Geri