Acil Dernek-vakıf teması

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar yana yakıla dernek-vakıf teması arıyorum günlerdir duyurular ve haberler bölümünün de olduğu mavi tonlarında joomla olur başka template olur hiç fark etmez forumda tek tek aradım bisürü yerlere baktım siteleri %70i açılmıyor. Yok mu yardımcı olabilecek?

Hocam bende arıyordum ama uygun bir tema bulamadım wp.
Bende kendim html hazırladım onu kullanıyorum.

Hocam paylaşmanız mümkünmü peki muhakkak vardır ama biz niye bulamıyoruz anlamadım

Hocam şu site %100 kendi çalışmam sade ama dolu dolu oldu.

gayet güzel olmş Hocam ama yazıların boyutu çok büyük gibi sankim

Hocam doğrusunu söylemek gerekirse ilk html tecrübemdi. Bu siteyi güncellemeyi düşünüyorum ama wordpress tema bulamadım.

talp Hocam sadece hakkındaya falan tıklayınca ortadaki framin yan boşlukları çok sıfırlanmış yazılar neredeyse sağ sol menülerin altında kalıyor ilk tecrübeye göre gayet profesyonel olmuş bence iskinin sitesine benzer bir site yapmaya karar verdik iski.gov.tr yani üst butonlar aynı yerde olacak ve ana şablon olarak yerleri bu şekilde olacak var mı gözünüze çarpan böyle bir şablon?

Enterprise' Alıntı:
Arkadaşlar yana yakıla dernek-vakıf teması arıyorum günlerdir duyurular ve haberler bölümünün de olduğu mavi tonlarında joomla olur başka template olur hiç fark etmez forumda tek tek aradım bisürü yerlere baktım siteleri %70i açılmıyor. Yok mu yardımcı olabilecek?
Hocam bence önce sistem alt yapınızı net olarak belirleyin(drupal ,jomla,wp gibi) ondan sonra tema arayın. Wordpress bana göre esnek bir yapıya sahip olduğu için tema üzerinde her türlü ekleme ve çıkarma gibi değişimler yapabilirsiniz.

Geri