Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

ACİL BİOS AYARI

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında byvector tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. byvector

byvector Seçkin Üye Seçkin Üye

ARKADAŞLAR DUN İNTEL in SAYFASINDAN ANAKARTIMIN BİOS GÜNCELLEMESİ İÇİN GÜNCELLENMİŞ BİOS PROGRAMINI İNDİRİP KURDUM.AMA ARTIK BİLGİSAYARIM HİÇBİR ŞEKİLDE AÇILMIYOR.İÇİNE ELEKTRİK GELİYOR AMA GÖRÜNTÜ YOK. NE YAPABİLİRİM ACABA FKRİ OLAN VARMI.

2. denizlerb

denizlerb Süper Üye Süper Üye

bence bios un silinmiş. servise yollamalısın.

3. gizemkar

gizemkar Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam gecmis olsun mecbur kalmayınca bios güncellemesi yapmayın bende yapmıştım ama benimde bu sefer beklemeye aldığımda fanlarım sürekli çalışıyordu 1 senedir. biosu alt sürümede yüklettirmiyorudu yükleme seceneklerini aktif edip kullanmama rağmen serviste ilk sürüm biosuma geri yüklediler asusa gönderdim istanbul cizgi elektronik halletti..

bu arada sizde gönderirseniz firmanıza halledecekleridir ama kitapcığını okuyun bazı bioslar dual oluyor yani birinin zarar görmesi sonucu diğerinden aktif edip kullanabiliyorsunuz amaa dostan yapılıyoddur büyük ihtimal bi araştırın olmadı yeni anakarta talim olcaksınız..

4. byvector

byvector Seçkin Üye Seçkin Üye

arkadaşlar servisin dışında bi çözüm yokmu.Çünkü şuan için servis gibi bi imkinım yok.Yani diyeceğim oki bu işi ben halledemezmiyim.Halledebilirsem ise ne yapmam gerekiyor acaba

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal