Açıköğretim Türk Dili ve Edebiyatı okuyanlar

Kodla Büyü

veritas

Site Gezgini
arkadaşlar forumda bir çok arkadaşımız açıköğretimden bölümler okumakta. bende TDE 2.sınıftayım 3ten ders alıyorum. malum finaller yaklaştı,ders çalışmalarımız da başladı. bir araya gelirsek paylaşımlarımız olabilir die düşündüm. arkadaşları bekliyoruz.

teşekkürler hocam. geçen yıl çok güzel özetler sunan siteler vardı, bu yıl hiçbirini bulamıyorum...

ben kamu yönetimi okuyordum. hiç bir işe yaramayacak diye bıraktım. TDE bölümünü bitirince alan değiştirebiliyor musunuz?

boteci_Z hocam benimde faydalandığım siteler var. şu an aklımda yok fakat evdeki bilgisayarda kayıtlı en kısa zamanda paylaşırım. paylaşım için faydalı umarım bu başlık.

denizlerb' Alıntı:
ben kamu yönetimi okuyordum. hiç bir işe yaramayacak diye bıraktım. TDE bölümünü bitirince alan değiştirebiliyor musunuz?
alan değişikliği yapılabiliyor hocam evet. zaten öğretmen olduğumuz için ek bişeye gerek yok.

Ben alan değiştirme umuduyla devam ediyorum. 2.sınıftayım. sonu gelir inşallah...

veritas hocam, gerçekten süper olur. kitaplardaki bilgi kalabalığındansa oralar daha sade oluyor... :+1:

2. sınıf bitti 3 oldum. :D üstten ders alıp seneye bitirmek varmış ama güvenemedim kendime. yapan arkadaşları tebrik ederim.

11 ders verdim. 4 oturum, 2 günümde sınavla geçti. erken bitirsek bari kalmadan :)
Sonuçları bekleyeceğiz ve göreceğiz...

Hocalarım ben de edebiyata kayıt yaptırdım internetten (daha büroya gitmedim).

Nasıl hangi kaynaklardan çalışıyorsunuz???

H_M' Alıntı:
Hocalarım ben de edebiyata kayıt yaptırdım internetten (daha büroya gitmedim).

Nasıl hangi kaynaklardan çalışıyorsunuz???
hoş geldiniz bölüme hocam hayırlı olsun öncelikle.
üniversitenin kendi verdiği kaynaklar yeterli oluyor, özellikle konu sonu soruları ve özetler faydalı. yukarıda 2 link vermiştim onlarda güzel kullanabilirsiniz.
kolaylıklar diliyorum.

Hocam çok teşekkür ederim. Evet linklere bir göz attım.

Size de kolay gelsin hocam iyi çalışmalar diliyorum.

Artık Açıköğretim Edebiyat 1. sınıf öğrencisiyim :)

Geri