Açık Öğretim Lisesi sınav görevi(17-18 Mart)

Kodla Büyü
Açıköğretim Sınavları 31 Mart - 01 Nisan 2018 tarihlerine alınmış olup görev taleplerine açılmıştır.

okul dışı binaları işaretlediğim halde, sınav görevi isteklerine yeniden girdiğimde işareti kaldırıyor, istiyorum işaretinde sorun yok. İlimde okul dışı olmadığından mı diyeceğim ama cezaevine çıkıyor diye duydum. Sizde de böyle mi?

okul dışı binaları işaretlediğim halde, sınav görevi isteklerine yeniden girdiğimde işareti kaldırıyor, istiyorum işaretinde sorun yok. İlimde okul dışı olmadığından mı diyeceğim ama cezaevine çıkıyor diye duydum. Sizde de böyle mi?
Evet bende de öyle yapıyor. İstanbul'dayım. Okul dışı kurum burada yoksa zaten Türkiye'de nerede vardır bilmem :D Sistemde bir hata olabilir belki.

2 sefer işaretleyip kaydettim okul dışı kurum işareti kalkıyor. Anlamadım. o_O

başvurular açılmış tercih yapabilirsiniz. Ancak okul dışı bina seçeneklerini işaretleyip kaydet dediğimde ve çıkış yaptığımda o kutucuklar tekrar işaretsiz kalıyor. Habib hocam siz de deneyebilir misiniz

3. oturumun 15:00'da yapılmasının mantığını anlayamadım
1 nisanda osym yds sınavı var. Ogleden önce. Büyük illerde yds sınavı bitip aynı okullarda ogleden sonra açık lise sınavı olabiliyor. O yüzden arada süre bırakılması gerekiyor. Sanırım o yüzden.

Geri