Abbas Güçlü mailimi yayınlamış.

Kodla Büyü
yorumların hepsi yayınlanMıyor.
Ayrıca haber verdiğim bilişimciler bile bu haberi umursamadı.
Şu anda farkında olmayanlar var. yılmış, bıkmış olanlar da var.
arkadaşlar gene de bu haberin bir basamak olduğunu düşünüyorum.
Aramızda tecrübeli, bu işlerde yol yordam bilen biri vardır.
ortak kararlar çıkarır bizi bu çıkmazdan...

Mideme ağrılar giriyor artık. Adam Teknik servis olmak için 16-17 sene okumuş yaptığı işten hiç gocunmuyor. Adam yerine konmamaktan, fırça yemekten, Öğretmen olmamaktan hiç ama hiç gocunmuyor. Yahu bu devlet memurluğu Bilgisayarcılarda ne enteresan etkiler yapıyormuş. İnsan ister istemez hayatınız boyunca böyle miydiniz yoksa sırtınızı devlete dayadıktan sonra mı böyle oldunuz diye düşünüyor. Mesleği, bu kafası çalışmayan yöneticiler yüzünden değil de sizin yüzünüzden bırakacağım az kaldı.

mfk' Alıntı:
Anladım ki böyle sitelere yorum yazarak birşey olmayacak. Bizim ve ülkenin içinde bulunduğu durumun ciddiyetini kimseye farkettiremeyeceğiz. Acilen bir eylem yapılması gerekiyor artık. Azıcık onurunuz varsa, yaptığınız işe saygı duyulmasını bekliyorsanız, 40 yaşına geldiğinizde odanızda yalnız başına oturup mesai tüketen servis elemanı olmak istemiyorsanız, en önemlisi kendinize saygınız varsa artık eylem şart. Yeter artık ya, her günü biri norm fazlası oldum diyip ağlaya ağlaya foruma geliyor. Sizin kadar içi geçmiş tembel insanlar görmedim. Hala yok Dyned i şöyle kuramadım yok en sevdiğiniz film hangisi yok fotoğraf kesicem beceremedim. Nasıl da kabullenmişsiniz kendi geleceğinizi çıldırmamak elde değil.
Hocam sizin söylediklerinizin arkasındayım. Aynı düşünceler benimde beynimi kemiriyor. Hergün dahada kötüye gidiyoruz. Bu formatörlük bilişim teknolojileri öğretmenleri için "Kanser" gibi bir illet

benim anlamadığım herkes bu kadar rahatsızken harekete geçmek için ne bekliyoruz? yıllarımızı yöneticilerin elinde oyuncak olmak için mi harcadık arkadaşlar? burada bir topluluk oluşturabileceğimize ben hala inanıyorum. herkes destek versin lütfen. ben şu an ders veya formatörlükle veya norm la ilgili bir sorunum olmadığı halde bunun yapılmasını istiyorum artık sesimizi çıkaralım yeter ne zaman dur diyeceğiz bunlara bizi el altı elemanı yaptıktan sonramı sorarım size

Geri