Abbas Güçlü mailimi yayınlamış.

Kodla Büyü
diğer haberler güncelleniyor ama haberi ana sayfada bu saate kadar tutmayı başardınız arkadaşlar. Küçük adımlarımız zamanla büyüyecektir. Hak ettiğimiz saygıyı kazanana kadar durmak yok.

SESİMİZİ DUYURMAK İÇİN BÜYÜK FIRSAT.
Çağımızın vazgeçilmezi "internet" tüm yönleriyle 1 Aralık Çarşamba gecesi Genç Bakış'ta tartışılıyor! (detaylar henüz belli değil!)Abbas GÜÇLÜ'nün facebook sayfasında an önce yayınlanan haber.
"Bilinçli internet kullanımı ancak küçük yaşlarda aşılanacak internet eğitimi ile mümkündür" sloganı ile sesimizi TELEVİZYON'da ilk kez duyurma fırsatı.
Admin arkadaşlardan 2 gün içerisinde ne yapabileceğimizi organize edebileceğimiz bir başlık bekliyorum.

1000 oy atmak en fazla 10 dk alır 500 kişi ( ki sitemizin 70000 küsür üyesi var )oy atsa 70000i geçeriz

angel_33' Alıntı:
kimse bizi duymuyor:( çok umutsuzum artık hiçbişey değişmeyecek:(
Sakin olmak zorundayız. Sömestr a kadar sesimizin kat kat yükseleceğini sanıyorum. Hatta Hazirana kadar yılmak yok. Ama bir gerçek var ki burada bu işlerle uğraşan, destek veren öğretmenlerin sayısı MEB de çalışan BT öğretmenlerinin 10 da biri. Bence asıl sorunumuz bu.

mfk' Alıntı:
SESİMİZİ DUYURMAK İÇİN BÜYÜK FIRSAT.
Çağımızın vazgeçilmezi "internet" tüm yönleriyle 1 Aralık Çarşamba gecesi Genç Bakış'ta tartışılıyor! (detaylar henüz belli değil!)Abbas GÜÇLÜ'nün facebook sayfasında an önce yayınlanan haber.
"Bilinçli internet kullanımı ancak küçük yaşlarda aşılanacak internet eğitimi ile mümkündür" sloganı ile sesimizi TELEVİZYON'da ilk kez duyurma fırsatı.
Admin arkadaşlardan 2 gün içerisinde ne yapabileceğimizi organize edebileceğimiz bir başlık bekliyorum.

Ya arkadaşlar daha ne istiyorsunuz? Bu programda mutlaka yer almamız lazım. Hatta İst'daki arkadaşlar bir ön görüşme ayarlayabilirlerse muhteşem olur.

haberi oylaya basıp
oyunuz kaydedildi sayfasında refreshe basılı tutalım
ben 300 oy verdim
100 kişi yapsa 2 dk yeter

bu işler abbas güçlü ile olacak işler değil ama mesleğimin ve kendi geleceğimin böyle zihniyetlerin elinde can çekişmesinden de yana değilim. oy verdim ama dediğim gibi abbas güçlü yeterli değil. Sendikalar aracılığıyla insanlar hakkını hukuken arayabilir. Bunun dışında elin adamı program yapar, sorunları söyler yetkililer olacak falan derler, bu ülke de söz uçar yazı kalır arkadaş... Hukuken tüm bilgisayarcılar birlikte davranıp ideolojik kaygı duymaksızın bir sendikaya üye olup ve sendikaya baskı yaparak sendika avukatlarının dava açmasını hak aranmasını sağlayamazsak ; bizden ve geleceğimizden cacık olmaz !
Yarın da aynı sorunları belki de daha beterini konuşup dururuz.

Sendika konusunda hemfikirim. Bu hamleler konuya dikkat çektirmek amaçlı ve ciddiye alınmalı hepimiz tarafından. Sendikalar aslında devreye girmek de istiyor ama biz yeterli sayılara ulaşamıyoruz. Çoğumuzun şu ana kadar sendika ile hiç işi olmamış. Sevmiyor bu muhabbetleri. Ama bu ülkede çözümlere ulaşabilmek için sendika baskısı şart kesinlikle.

Çok teşekkür ediyoruz Abbas Bey'e. Gerçekten artık ne olduğumuzu ne yapacağımızı bilmemiz, görev tanımımızın yapılması gerekir. Müdür yadımcısımızyız, öğretmenmiyiz, teknik servismiyiz hepsinin belirlenmesi gerekir. yeter artık ya. Üniversiteye insanların imrendiği hayallerini süslediği puanlarla girdik ama şimdi bin pişman etmek üzereler bizi. Öyle bişey yapmaya çalışıyorlarki " ABİ, NE VERİRSENİZ YAPARIZ" dememizi istiyorlar. herkese saygılar ve bilinçli insanlara teşekkürler.

Arkadaşlar haberimiz sitede haftanın en çok okunan haberi oldu ve ana sayfanın soluna sabitlendi. Basın yoluyla yapılmış en büyük dikkat çekme hamlesi olduğunu düşünüyorum. Umarım bu gece Genç Bakış'ta da bizden bahsederler.

Haberi yorum ve oylama sayısında uçuralım.

Bir kez oyladıktan sonra Oyunuz kaydedildi yazan sayfada F5 i basılı tutalım.
Bu yöntemle Dakikada 1500 den fazla ekleniyor :)

Şu an 70 bin i geçtik. Hedef 100 bin ve ilerisi :++:

74000 e doğru gidiyoruz arkadaşlar ha gayret artık bazı şeylere dur demek zorundayız herkes farkındadır herhalde...

Anladım ki böyle sitelere yorum yazarak birşey olmayacak. Bizim ve ülkenin içinde bulunduğu durumun ciddiyetini kimseye farkettiremeyeceğiz. Acilen bir eylem yapılması gerekiyor artık. Azıcık onurunuz varsa, yaptığınız işe saygı duyulmasını bekliyorsanız, 40 yaşına geldiğinizde odanızda yalnız başına oturup mesai tüketen servis elemanı olmak istemiyorsanız, en önemlisi kendinize saygınız varsa artık eylem şart. Yeter artık ya, her günü biri norm fazlası oldum diyip ağlaya ağlaya foruma geliyor. Sizin kadar içi geçmiş tembel insanlar görmedim. Hala yok Dyned i şöyle kuramadım yok en sevdiğiniz film hangisi yok fotoğraf kesicem beceremedim. Nasıl da kabullenmişsiniz kendi geleceğinizi çıldırmamak elde değil.

mfk' Alıntı:
Anladım ki böyle sitelere yorum yazarak birşey olmayacak. Bizim ve ülkenin içinde bulunduğu durumun ciddiyetini kimseye farkettiremeyeceğiz. Acilen bir eylem yapılması gerekiyor artık. Azıcık onurunuz varsa, yaptığınız işe saygı duyulmasını bekliyorsanız, 40 yaşına geldiğinizde odanızda yalnız başına oturup mesai tüketen servis elemanı olmak istemiyorsanız, en önemlisi kendinize saygınız varsa artık eylem şart. Yeter artık ya, her günü biri norm fazlası oldum diyip ağlaya ağlaya foruma geliyor. Sizin kadar içi geçmiş tembel insanlar görmedim. Hala yok Dyned i şöyle kuramadım yok en sevdiğiniz film hangisi yok fotoğraf kesicem beceremedim. Nasıl da kabullenmişsiniz kendi geleceğinizi çıldırmamak elde değil.
size katılmamak elde değil. hem arkadaş her işi en hızlı şekilde yap hemde dersimizin geri verilmesini bekle. örnek vermek istemiyordum ama görsel sanatlar dersi için sitelerinde her türlü yarışmalara katılmama kararı almışlar. Tepkilerini dile getiriyorlar. Sizde müdür yardımcısının görevlerini yerine getirmeye devam edin. Yakında madalyanızı takarlar.Norm fazlası başka okula tayininiz çıktığında kimse adınızı bile hatırlamayacak.

Geri