Abbas Güçlü mailimi yayınlamış.

Kodla Büyü
Bu arada bizi hiç haber yapmayan (en azından ben hiç rastlamadım) memurlar.net'i de kınıyorum.

türkiyede aydın geçinen o kadar karanlık insan varki abbas bey hepsini aydınlatır :idea:

başlık manşette lütfen yayılmasını sağlayalım. Yorum yapmayı ve oy vermeyi unutmayalım.

Desteğiniz sayesinde ilk iş gününde de ana sayfada kaldı haber. Devam edelim bütün gün yayınlansın. Elinize sağlık.

TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞIM . BENDE OYLADIM. İNŞALLAH SESİMİZİ DUYAR MEB. DAHA DA DUYMAZSA YUH DERİM. RESMEN GÖZ ARDI EDİLİYORUZ DERİM. İLLA SOKAĞA ÇIKIP YÜRÜYÜŞMÜ YAPMAMIZ LAZIM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ GİBİ.

oyladım da 2 tane de yorum bıraktım bakalım ne olacak aklıma geldikçe sık sık oyluyorum da

İNŞLH Bİ SONUÇ ALABİLİRİZ AZ ÖNCE MÜDÜR Bİ DÜNYA İŞ VERDİ BRİFİNG DOSYASINI DA BEN Mİ HAZIRLIYCAM YAAA

Arkadaşlar haberi takip ediyorum. yorumla çok hızlı onaylanıyor. Haber baya bir değer kazandı belli ki. Benimki bir adımdı sadece. Bu sizin desteğiniz sayesinde oldu. Teşekkür ederim. Yorumlara devam durmak yok.

mfk' Alıntı:
Arkadaşlar haberi takip ediyorum. yorumla çok hızlı onaylanıyor. Haber baya bir değer kazandı belli ki. Benimki bir adımdı sadece. Bu sizin desteğiniz sayesinde oldu. Teşekkür ederim. Yorumlara devam durmak yok.

aynen hocam. yorumladım sayfayı yenıledıgımde yayınlanmıştı.

bir ara çok çabuk onaylanıyordu son yazdığım uzun süredir onaylanmadı. benim gibi olan var mı?

missilver' Alıntı:
bir ara çok çabuk onaylanıyordu son yazdığım uzun süredir onaylanmadı. benim gibi olan var mı?

Belki yemeğe çıkmışlardır hocam :) En son benim "manşette kalsın" yorumum duruyor. Amacımıza ulaştığımızı düşünüyorum. Ellerinize sağlık.

Geri