Abartı egsoz muayeneden geçer mi?

Kodla Büyü

ronn

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arabamda abartı egsoz takılı (benden önceki sahibi taktırmış) haftaya aracın muayenesi var muayeneden geçer mi? Hiç uğraşmayım yoksa egsozu çıkarmakla. Bir de egsoz ölçümü hiç yaptırmadım muayneden önce onu da yaptırayım mı?

geçmez hocam performans filtresi ,bağıran eksoz burada geçmiyor senin orayı bilmem :)

Arac üzerinde yapılan degişiklikler ruhsata işli değilse muayeneden geçemez.

Egzos ölçümünü mutlaka yaptırın. Kontrollerde yakalanırsanız 1600 TL gibi bir cezası var.

nerde yapılıyo dışarda egsoz emisyon ölçümü sanayide var mıdır yapan yer? fiyatı ne kadardır

ronn' Alıntı:
nerde yapılıyo dışarda egsoz emisyon ölçümü sanayide var mıdır yapan yer? fiyatı ne kadardır
dışarıda yapan var, muayene istasyonunda da yapılır ama tavsiyem bir gün önceden yaptırın ki bir sıkıntı varsa ayarlatırsınız. Dışarıda araç bayilerinden yapanlar oluyor.

muayeneden geçmiyor ama evimin önünden bolca geçiyor. :verymad:
her araba / motor bağırta bağırta geçtiğinde 1 yaşındaki bebeğim ayağa fırlıyor. (özellikle yollar boş diye geceleri geçiyorlar çünkü)
o her ayağa fırladıkça bende geçenlerin arkasından 1 tur .............................. geçiyorum. Sinir katsayıma göre beddua ve bip lerin süresi uzuyor
.
Not:
lafım konuyu açan arkadaşa değil. konu açılınca içimde kalmasın dedim. Lütfen bu tür ses çıkartan modifiyeler kullanmayın. kullananları uyarın.

Geri