A PLUS PLUS PLUS SORULAR KONULAR

Kodla Büyü
doğru cevaplarla bir daha ekleyebilirmiyiz

örneğin hangi bellek en hızlı diyor cevap ta RAM var ama bana göre yanlış

ibetay' Alıntı:
benim bazı noktalarda sorularım var eğer bu tip sorular gelecekse güncel olması ve göreceli olmaması çok önemli aksi takdirde iptal edilmesi çok kolay olur sınavın, örneğin şu soru yanlış bir soru: 14. Bir CD-ROM kaç MB bilgi kapasitesine sahiptir? kimisi var 600 mb kimisi var 650 700 750 800 mb kimisi var mini cd'ler 200 mb diyelimki şıklarda hepsi de var hangisini işaretleyeceğiz? ssa hocam emeğine teşekkürler laflarım sana değil alınganlık yok tamam :)

Her şeyin bir standardı vardır değilmi?
cd standardı 650 mb dir.

bu kadar yıl okuduysak bilgisayar bölümünde ve öğretmenliğinde hakkettiğimiz yere varalım derim

Bu işi ücret artışşı olarak gören arkadaşlara duyurulur. Ben ayda extradan en az 500 YTL harcıyorum. Yani bu iş bana kazandırmıyor kaybettiriyor. Umarım bu son görevlendirme olur yoksa kartlardan haciz gelecek.:((

arkadaşlar böte ciyiz bilgisayarcıyız diye anlatıp duruyorsunuz daha A+ soru örnekleri olarak ortaya bişe koyamadınız.megep sorularını pişirip pişirip koyuyosunuz ortaya

sen mi varsın hocam koca forumda sadece :)
sende olmasan bu siteyi kuran bilgisayar öğremenleri ne yapacakı acaba

anticode78 arkadaşım elinize saglık güzel test soruları fakat bunların cevapları nerede? :| online test yazıyor benmi yanlıs anladım. bide bötecilere karşı negatif bi tutum var sebebini anlmadım doğrusu :scared:

iyide zaten bilgisayar öğretmenlerinin işi olsa bakanlık herkese açarmıydı..
hadi diyelimki formatörler hak etmiyo ve kayırılıyor.Yalnız bakın sınav herkese açık yani bütün öğretmenlere demekki bu iş bilgisayar öğretmenleri işi değil "öğretmen" işi :)

Dostum umarım yaşlandıkça saçların dökülmez ve kilo almazsın :) Alırsan senin için üzülürüm :) Bu işin şaka yanı.
Diğer yanı ise aslında eğitici formatörlerin bir kısmına bakın. Bilgisayardan anlamaz, sadece gittikleri kurslarda aldıkları eğitimi öğretmenlere vermeye çalışan hatta onu bile başaramayan, mesai saati yerine istediği zaman çalışan, sadece resmi evrakla uğraşan, belli bir çevre edindiği için bir yerlerde kalan kişiler var maksat bunları elemek. Gerekirse kısa bir süre olarak başlayın sonra istifa edip öğretmenliğe dönün. Gerçekten çalışan arkadaşlara ihtiyaç var diye düşünüyorum.

Miraz Arkadaşım Bölüm 2. deki 16. soru olan ,
Bir harici modem gelen bilgiyi nasıl işler sorusunun doğru cevabı B Şıkkı olan Serialden Anolog olması gerekmiyor mu ? Harici modem Com portundan bağlanıyor dolayısı ile serialden anolog sinyaline çevirmez mi bilgiyi ???

Bölüm 2 21.soru olan, açılışta kısa bir bip sesi gelmesi olağan bir durumdur yai doğru cevap "Açılışta sorun yok" , bana göre. Ram arızası olabilmesi için uzun uzun birden fazla bip sesi gelmesi gerekir.

Evet arkadaşlar 2. Bölüm 21. sorunun cevabı kesinlekle "Açılışta sorun yok" tur. Açılışta tek kısa bip herşey normal demektir. Sınavda herkese başarılar

Geri