A PLUS PLUS PLUS SORULAR KONULAR

Kodla Büyü

ssa

Üye
hadi sabatan beri cok tartıştınız sorular ve cevaplarda benden olsun sizi izlemek de güzel..
A PLUS SORULAR ...

Ekli dosyalar

• a+sinav.rar
    37.5 KB · Görüntüleme: 1,983
CEVAPLARIDA VAR ..BENİM BULUNDUGUM YERDEKİ EĞİTİCİ FORMATÖRÜN YERİNE GÖZ DİKTİM BENDE ONDAN GİRCEM SINAVA .. KOLAY GELSİN HERKESE

caparso2002' Alıntı:
hocam alaycı bi tavır sezdim :) ama olayın başı yanlış daha doğrusu MEB in açıklaması yanlış

sorular A+ bazlı yada referanslı olacaktır demelilerdi :) bildiğiniz gibi sınavın orjinali İngilizcedir :) ve 160 $ değerindedir :)

ve Meb in yapacağı sınav sadece bu soruların çevirisi olabilir :) A+ sertifikasyon sorularıda abartılacak sorular değildir

160 doları veren herkez alır ,bide yeterli düzeyde ingilizcesi olan

Asıl nokta şu İl veya ilçede kel ve göbekli adamlara hizmet etmek için bu sınava girilirmi :)

ben olsam girmem

sırf o göbeklilerden bir tanesinin yerine göz diktiğim için herşey ..tamamen duygusal

caparso hocam bu sınava girceklerin amacı öyle insanlara hizmet etmek değil bence. Devlete millete insana hizmet etmek ayrıca ücret işide var işin içinde. :)

Asıl nokta şu İl veya ilçede kel ve göbekli adamlara hizmet etmek için bu sınava girilirmi :)

:+1: :+1: :+1: :+1: :+1:

yok hocam ben sadece o koltugu istiyorum benden iiyi olmayan birinden talimat almak sıkıyo hocam ya .. sadece göbeği var diye orda.. kesinlikle kastım yok

bundan önceki yazıdaki gibi olsaydı çok güzel olurdu. belli bir uzmanlık alanında böyle bir sınava girilebilirdi. ama bu durumda ben kararsızım.

hcaom biz para için formatör olmadık olduysak zaten sabah akşam 7 -17 yaptıgımız için olduk oalnlRIN niyeti belli göbek başlamışlar

hocanın gönderdiği sorular içinde biri baya hoşuma gitti, paylaşayım dedim.

Soru 24:- Bir kullanıcı telefonda bilgisayarı açtığında 301 diye bir sayı gördüğünden şikayet ediyor. Problem ne olabilir?

a) Boot sector virus
b) Power supply fanı tozlu
c) Disket sürücüde disket var
d) Klavyenin üzerinde bir kitap var
e) CD ROM Bozuk

VALLA HOCAM CEVAP KLAVYENİN ÜZERİNDE BİR KİTAP VAR
USTURLABTAN CEVABI ALDIM UYAN UYAN
CÜNKÜ SORULAR YAYINLANDI FORMDA BULURSUN

benim bazı noktalarda sorularım var eğer bu tip sorular gelecekse güncel olması ve göreceli olmaması çok önemli aksi takdirde iptal edilmesi çok kolay olur sınavın, örneğin şu soru yanlış bir soru: 14. Bir CD-ROM kaç MB bilgi kapasitesine sahiptir? kimisi var 600 mb kimisi var 650 700 750 800 mb kimisi var mini cd'ler 200 mb diyelimki şıklarda hepsi de var hangisini işaretleyeceğiz? ssa hocam emeğine teşekkürler laflarım sana değil alınganlık yok tamam :)

Geri