9u oldu ekders yatmadı bu nasıl iş ya-kocaeli

Kodla Büyü
bize salı yada çarşamba günü yattı hocam.
eylülünkini baya bi geç almıştık.

Gebze yattı... Hocam yeni sistemde ayın 8'ine kadar giriş izni verildi. Sanırım 1 okul geç girse bile verilemiyor ek ders.

izmitteyim ben yatmadı daha mitto hocam doğrumu artık 8ine kadar giriş iznmi verildi yandık ozaman

Hocam Eylül ayınınkini Ekim'in 20 şinde almıştık ve gariptir bu durumdan ilçede kimse rahatsız değil gibiydi

aydın-merkez de yatmadı hocam.yalnız değilsiniz.maaşla beraber verilse de artık ona göre hayatımızı ödemelerimiz ayarlasak.ekderse güvenip borç ödeyemicez

goldenboy' Alıntı:
izmitteyim ben yatmadı daha mitto hocam doğrumu artık 8ine kadar giriş iznmi verildi yandık ozaman

Maalesef hoıcam. Eskiden ayın 3'ü son gün oluyordu. Geçtiğimiz aydan itibaren sistem değişt.Eskiden haftalık ders saatini giriyorduk, artık günlük kaç saat ek ders yazıldığı sisteme giriliyor. Yani şlem biraz daha karışık ve uzun olduğundan süreyi uzattılar sanırım. Geçen ay ayın 9'u idi son giriş günü. Acaba ilk aya mahsus mu diye düşünmüştüm ancak bu ay memur 8'i olduğunu söyleyince artık bu şekilde gidecek diye düşünmeye başladım. Yani bundan sonra neredeyse ek ders ile maaş birleşecek. Hesapları ona göre yapmak lazım...

Geri