900 TL"ye kadar bilgisayar

Kodla Büyü

gencbora

Site Gezgini
Arkadaşlar okula 10 a yakın notebook alacağız ve fiyatıda bu rakkamı geçmemeli önerebileceğiniz kampanyalı modeller var mı

bu fiyatlara (biri 8000 biri 970) babama ve kardeşime lenovo aldım free dos ama tabi çok beğeniyorlar

lenovolara bak derim hala o fiyatlarda ise hocam

Akakçeden bak. 890 liraya bir tane toshiba vardı. Çift çekirdek, 640 gb harddisk, 15.6", 4 gb ram, renk: beyaz .....

lenovo kesinlikle alma derim. Garanti ve servis işin düştüğünde lanet edersin.
1800 e lenovo almıştımç. Bilgisyarcı olarak hiç alakası olmayan bir yeri sebep gösterip hem servis ücreti aldılar hemde kızıp çöpe attım makinayı.
Yine lenovo alıpta çok sorun yaşayanları devamlı çevremde görüyorum. Kasaları polikarbon, kansörejen ve dayanıksız. Beş para etmeyen laptop üretmelerinin yanında yine beş para etmeyen müşteri destek sistemleriyle tam çin işi işler yapıyorlar.

Dell in çok uyguna modelleri var. Serviside iyi.

Casper , Acer, Asus da güzel modeller.

Merhaba;

Hocam eğitim kurumlarında alınan ürünlerde vergi indirimi sağlanıyordu diye hatırlıyorum. bir ara kurum satışlarında indirim için bir belge hazırlamıştık sanırım. 3 sene geçti üzerinden tam hatırlayamıyorum ancak onu öncelikle araştırın derim. Ayrıca 10 tane cihazdan bahsetmişsiniz. teklif almanızı öneririm. Eğer var ise bu size bir segment üst model almanızı sağlar. Son olarak muhtemelen cihazların içinde W7 starter olacaktır ve siz bunları Xp yada daha üst bir W7 sürümüne çıkartacaksınız. Hali ile boşuna lisans parası vericeksiniz. O yüzden freedos işletim sistemi olan cihazlara bakmanızı önerim. cihaz başına size ortalama 70-140 tl gibi bir kar kazandırır veya bir üst segmente daha gidebilirsiniz. İyi günler.

Geri