8 Kasım Oldu Hala Ek Ders Ücreti Yatmadı (Mersin/Akdeniz)

Kodla Büyü

hakanotuken

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Mersin Akdeniz ilçesi hariç an itibariyle ek ders ücreti ödenmeyen yer yoktur sanırım. Banka ise QnbFinansbank.

Hafrasonu girmesonden oturu en kotu ihtimal dun yatmaliydi. okul-mal mudurlugu-banka uclusunde problem olabilir.

Yalnız değilsiniz hocam belki kendinizi daha iyi hissettirir. Ekim'de BTR görevlendirmesi geç geldiği için zaten ekders alamadık. Kasım'da da böyle oldu. 1600 TL kredi ödüyorum ve tek maaşım. Resmen ekonomik hesap uzmanı oldum. Hergün 10 TL yol parası ve öğle yemeğini hiç saymıyorum :( :cry: :verymad:

cgg*seco' Alıntı:
Yalnız değilsiniz hocam belki kendinizi daha iyi hissettirir. Ekim'de BTR görevlendirmesi geç geldiği için zaten ekders alamadık. Kasım'da da böyle oldu. 1600 TL kredi ödüyorum ve tek maaşım. Resmen ekonomik hesap uzmanı oldum. Hergün 10 TL yol parası ve öğle yemeğini hiç saymıyorum :( :cry: :verymad:

Aynen hocam, geçen ay ekders alamadık, en son aldığım ek ders ücreti haziran ek dersi.

İdarenin haberi var ama yapabilecekleri bir şey olduğunu sanmıyorum.

bizim buralarda da durum aynı.. Ben kendimi ona göre ayarladım.. Bir keresinde bir okul yanlış bilgi gönderdiği için iptal edilip tekrardan istenmişti ek dersler ve ayın 10'unda akşam üzeri yatmıştı ! O günden bu yana ek ders ödemesine göre iş yapmıyorum.. Neredeyse maaşla birlikte yatıyor..

Finansbank'ın canı ne zaman isterse o zaman yatırır, o zamana kadar da parayı kullanır.

Evet yine ayın 8 i ama bu sefer 8 şubat ama değişmeyen durum yine ek ders ücretleri ödenmedi

Mersin Akdeniz ilçesi Qnb Finansbank

Re: Ynt: 8 Kasım Oldu Hala Ek Ders Ücreti Yatmadı (Mersin/Akdeni

Hocam ilçe telefonunu arayın.Bütçe muhasebe yi.Sorumlu şube müdürü vardır mutlaka.
Yani, Eminmisiniz geciktirenin banka olduğuna?
Hemen Direkt bankaya yüklenmeyin.
Her ay ekders çizelgesini ilçeye geç bildiren 1-2 okul bulunur mutlaka.

Re: Ynt: 8 Kasım Oldu Hala Ek Ders Ücreti Yatmadı (Mersin/Akdeni

COBOL' Alıntı:
Hocam ilçe telefonunu arayın.Bütçe muhasebe yi.Sorumlu şube müdürü vardır mutlaka.
Yani, Eminmisiniz geciktirenin banka olduğuna?
Hemen Direkt bankaya yüklenmeyin.
Her ay ekders çizelgesini ilçeye geç bildiren 1-2 okul bulunur mutlaka.

Hocam ben bankayı eleştirmiyorum sadece açıklama olarak bankayı da yazdım.
Kim nasıl nerede hata yapıyorsa yapılıyor ve böyle bir durum ortaya çıkıyor.
Okulla ilgili bir durum yok ek ders mailini 24 ocakta gönderdi.

Geri