7 .ve 8 . Sınıflarda II. Dönem neler anlatacaksınız ?

Kodla Büyü

yilmazselcuk55

Aktif Üye
Merhaba ben bu sene yeni tandım. 7 ve 8 lerde ilk dönem çok birşey anlatamadım labaoratuvarı düzeltmekten , ikinci dönem yıllık planda exel yada programlama anlatmam gerekiyor ama köy okulu olduğu için seviye biraz yüksek kaçar mı ? Zaten Sınavı filan olmadığını öğrenmişler pek ders anlatılacak gibi değil ne yapmamı önerirsiniz ? Müfettişler Gelirse sıkıntı olur mu ?

hocam ben planımdaki hiç birşeyi anlatmadım hep office anlattım. İlk dönem derinlemesine word anlattım. 2. dönem önce power point sonra excel anlatacağım. Bulunduğumuz ilde 2 adet müfettiş var senin okuluna gelemem çok uzak dedi. bu dönem bir seviyelerine göre anlat deftere programı yaz derste istediğini yap dedi. yani ders seçmeli olduğu için 7 ve 8leri umursamadı ama 5 ve 6.larda aynı programı uyguluyrm diye biraz fırça çekmedi değil. özellikle notu olan kısımla ilgilendi.ama henüz okula gelmedi bu seminerde ayaküstü konuştuğumuz kısım.

7lerde excele 8lerde not defteri ile basit html örneklerine devam ederim herhalde sende Word excel powerpoint anlat seviyelerine göre etkinliklerle hocam

Geri