7 ve 8 ler için SEÇMELİ BTR ders kitabı yardım lütfen

Kodla Büyü

h_dogan

Site Gezgini
Arkadaşlar merhaba uzun bir aradan sonra ortaokulda tekrar çalışmaya başladım ve seçmelilerle ilgili kafam çok karıştı. şimdi 5 ve 6 lar için bakanlığın göndediği bir kitap yok ancak 7 ve 8ler için ( 7. ve 8. basamak bilişim teknolojileri 2014-2015) eba da klavuz kitap var seçmeli btr dersini bu kitaba göre mi işliyoruz? bir yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden çok teşekkürler

Hocam kitap konusu çok uzun zamandır bir muamma. Kimsenin kitap konusunda birşey yapabildiği yok malesef. hepimiz kendi çabalarımızla bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. şahsen ben hiç kitap kullanmıyorum. gerekte olmuyor zaten. hazıelık yapabiliyorsanız sorun yaşamayabilirsiniz.

sevgili arkadaşlar
ben aday öğretmenim.bilişim dersine ait 5-6-7-8.sınıf ders kitabımız olmadığı için günlük plan hazırlamaya başladım. yıllıkplanımı kendim oluşturdugum ıcın hazır olan hıv bır gunluk plan hemen hemen bana uymuyor dıyebılırım. 5. ve 6. sınıfları yaptım diyelim 7. ve 8.sınıfların günlük planıda mı olacak seçmeli bu dersler. bu konuda yardımcı olurmusunuz yapmam gerekiyormu? müdür günlük planlarınız olsun dedi toplantıda. eski basamak sistemine göre basılmış ders kitaplarını yıllık planıma uymasada ders kitabı var olarak kabul edebilirmiyiz?teşekkür ederim şimdiden

Geri