7. basamak sizce de sıkıcı değil mi?

Kodla Büyü
demekki herkes benim gibi.. bende kitaptan gitmiyorum kendi oluşturdugum etkinlikler var ona göre ders işliyoruz :)

klebsiella' Alıntı:
demekki herkes benim gibi.. bende kitaptan gitmiyorum kendi oluşturdugum etkinlikler var ona göre ders işliyoruz :)
ne gibi etkinlikler oluşturdunuz?

bu 7 ve 8.sınıf müfredatı beni çıldırtacak.

dijitalyerli' Alıntı:
klebsiella' Alıntı:
ne gibi etkinlikler oluşturdunuz?

bu 7 ve 8.sınıf müfredatı beni çıldırtacak.
Bilişim kitapları o kadar değişik ki ordan oraya dallama atlıyorlar
En azından mezun olurken Office programlarını iyi öğrenmelerinden yanayım.
Bu yüzden Office'e ağırlık veriyorum, köşe bucağında hangi özellik varsa onunla ilgili etkinlikler yapıyoruz. Genelde etkinlikleri kağıt üzerinde dağıtıyorum (görsel olarak bu şekilde yapmanız gerekiyor diye) yapılmış bir örneğinide projeksiyonla yansıtıyorum. Zaten geçen hafta yapılan şeyleri hemen unutuyorlar bazen yazdırıyorum bile :)

yasmin06' Alıntı:
access işlerken her hafta hocam biz bunu geçen hafta işledik diyorlardı :D bir haftada(40 dk ders saatinde) koskoca access i hallediyor benim zeki öğrencilerim :+1: ilgiyi canlı tutmak zor... notla falan da değerlendirilmeyince. diğer branşlar diyorlar hocam şanslısın öğrenciler bilgisayarı seviyor diye... keşke bizim anlattığımız konuları sevseler :x

Aynen hocam bende e zaman excell açtırsam bi ses gelir: hooooccaaammmmm biz bnu işlemiştik

Geri