65 bine kadar araç önerisi

Kodla Büyü

study

Aktif Üye
65 bin e kadar manuel bir araç bakıyorum. Honda civic 2012 düşünüyorum ama fikirlerinizi de almak istedim.

65 bin e kadar manuel bir araç bakıyorum. Honda civic 2012 düşünüyorum ama fikirlerinizi de almak istedim.
ben geçen hafta FB7 kasa otomatik-premiumu 60 bine aldım,fiyatın uygun olmasın sebebi 4 parça boya 1 çamurluk değişimi vardı aracın trameri 5000 liraydı...bayanmış ilk sahibi...ama araç gayet seri ve konforlu-donanım olarakta çok dolu...ama benzini yakıyor :)

ben geçen hafta FB7 kasa otomatik-premiumu 60 bine aldım,fiyatın uygun olmasın sebebi 4 parça boya 1 çamurluk değişimi vardı aracın trameri 5000 liraydı...bayanmış ilk sahibi...ama araç gayet seri ve konforlu-donanım olarakta çok dolu...ama benzini yakıyor :)
Hocam sahibinden'den mı aldın araştırıyorum en az 6-7 bin lira fazla yazıyorlar.

Bu krizde araba almak, tebrikler hocam ama birikiminizi baska sekilde değerlendirirdim yerinizde olsa

Hocam Ankara Koluman'a salı günü 2014 makyajlı kasa civic verdik. elegance - otomatik- bnzinli. 71.500'e isterseniz geri alabilirsiniz demişlerdi. Araba gayet temiz. 48 bin km. 2 parça lokal boyalı. Kafana yatarsa eğer pm at, gerekli yönlendirmeyi yaparım.

Hocam Ankara Koluman'a salı günü 2014 makyajlı kasa civic verdik. elegance - otomatik- bnzinli. 71.500'e isterseniz geri alabilirsiniz demişlerdi. Araba gayet temiz. 48 bin km. 2 parça lokal boyalı. Kafana yatarsa eğer pm at, gerekli yönlendirmeyi yaparım.
2012 de kararlıyım hocam bütçemi de daha fazla artırmak istemiyorum teşekkür ederim.

Hocam benzinli araç alacaksanız vw-seat-skoda 1.2 ve 1.0 turbo motorlu araçları tavsiye ederim hem yakıt hem vergi açısından rahat edersiniz performans konusunda da pek sıkıntı yaşamazsınız.

kriz mriz hikaye;fiyatlar sürekli artıyor...ciddi bir enflasyon ve dövizde artış olduğu sürece o fiyatlar daha da yükselecek..ben 2014 te 0.km fabrikasyon LPG li civic için 65 bin lira fiyat aldığımı hatırlıyorum...şimdi 2. elleri 70 -75 binden aşağı yok..

kriz mriz hikaye;fiyatlar sürekli artıyor...ciddi bir enflasyon ve dövizde artış olduğu sürece o fiyatlar daha da yükselecek..ben 2014 te 0.km fabrikasyon LPG li civic için 65 bin lira fiyat aldığımı hatırlıyorum...şimdi 2. elleri 70 -75 binden aşağı yok..
aslinda dolar bazinda bakinca full zarar

benim aklimda da bu fiyatlara araba almak yerine yillik 15 000 kilometre sinirli 36 ay vadeli arac kiralama var cevrenizde yapan var mi yada bilgisi olan mantiklimi

arkadaşımda 2016 ibiza 1.2 var. sıfır hata, düşünürsen arkadaşın iletişim bilgilerini özelden verebilirim.

2016 aralıkta sıfır civic en dolusu 75 di.

Hocam sedan araç bakarken 2012 dacia duster aldım hemde hiç aklımda olmayan bir araç iken. İyiki almışım diyorum. Vergisi düşük, çekişi güzel, geniş. 55.000 tl. Temiz olunca 3-4 bin fazla verdim ama olsun.

Geri