64 bit e-imza tanımıyor yardım !!

Kodla Büyü

saido

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşar Win 7 64 bit bilgisayarlar e-imzayı tanımıyor.KAMU SM den işletim sistemine uygun driveri yüklüyorum yine tanımıyor. Ne yaptıysam olmadı yardımcı olabilirseniz sevinirim.Tşkr

saido' Alıntı:
Arkadaşar Win 7 64 bit bilgisayarlar e-imzayı tanımıyor.KAMU SM den işletim sistemine uygun driveri yüklüyorum yine tanımıyor. Ne yaptıysam olmadı yardımcı olabilirseniz sevinirim.Tşkr
Hocam,

Kartı çıkarıp bilgisayarı kapatıp açın. Katılımsızı kurup kartı kasanın arka usb'sine takın. Büyük ihtimal çalışır.

Hocam,

Kartın doğru takılıp yerine tam oturduğundan emin olun.

Başka bir ihtimal gelmiyor aklıma.

Hocam kart benim bilgisayarda çalışıyor görüyor.Fakat arkadaşın bilgisayarında çalışmıyor görmüyor. Usb portlarda bi sıkıntı yok.Flash belleği tanıyor açıyor. 64 bit uyumlu driver indirdim yükledim yine çalışmadı.Bütün usb portlarını deniyorum yine çalışmıyor :(

Hocam otomatik kurulum deniyorsanız hep 32 bit e göre hazırlanmış. programlardan 32 bit için olan java ve e - imza sürücülerini kaldırıp 64 bit için olanları kurun. bEN 64 bit kullanıyorum. Bihayli uğraştırdı ama sonunda oldu. Ama hiç uğraşamam derseniz format atıp 32 bit işletim sistemi kurun. Ben 64 bit kullanıyorum şuanda sıkıntı yok

Evet hocam bende fark ettim.Manuel olarak e-imza driverlerinı kaldırdım. 64 bit uyumlu driver yükledim ama olmadı.Sadece kartın driverlerını yükleyip kaldırdım. Javaya karışmadım..

Geri