6. ve 7. sınıflara 4. ve 5. basamak okutanlar

Kodla Büyü
beende zümremde belirttim 6-7-8. sınıflar 4-5-6 . basamak uyguladım. zümrende belirtmen yeteirlidir

tamam zümrede belirtelimde kitapların yeni basımlarını görmüşsünüzdür sanırım...içeriklerde hafften değişme var öğrencilerinkinde..bize gelen kitaplar 6. ve 7. basamak..kılavuzlar elime gelmedi ama öğrenci kitapları değişti siz neyin kafasını yaşıyosunuz meb 4-5. basamakları yayınlamadıki diyebilirler diye korkuyorum...ööfff derlerse ne diyek ortak bi cümle kuralım bari :lol:

Hocam kimse bakmaz ki siz niye bu kadar dert ediyorsunuz. Bende aynı şekilde yapiyorum ama bende öğrencilere yetecek kadar kitap var. Simdiye kadar kimse sormadi ne yaptığımı.

Boşuna dert etme. Okula kitap gelmemişse klavuz kitabında yoksA ne yapabilir müfettiş? Zümrende hangi basamakları okutacağını belirttiysen problem yok..

ben de 6 ve 7. sınıflarda 5. basamak 8. sınıflarda 6. basamak seçtim raht ol kimse sana bunu sormaz müfettiş o kadarını anlamaz gelse de senle çok ilgilenmez köy okulunda çalışıyorum hiç bil görmemiş öğrenciye 6. basamaktan başlanmaz zümre toplantı tutanağında belirtirsen sıkıntı olmaz.

hocam ayrıca kitabın başında yazılanları okursanız orda zaten istediğiniz bsamağı yani ilk basamakları da seçebileceğiniz bvelirtilmiş o kızsmı okutursunuz

tek öğretmen olan branşlarda zümre yok deniyor diye hazırlamadım ben. müfettişle karşılaşıp bu konuya açıklık getiren varmı acaba ??? ben de 6 larda 5 ve 7 lerde 6. basamak işliyorum bir yerlere yazmak lazımmı :)

5.sınıf 3.basamak
6.sınıf 4.basamak
7.sınıf 5.basamak
8.sınıf 6.basamak bende de boyle :)

Geri