6. Sınıflar İçin Excel Çalışma Notları ve Soruları

Kodla Büyü

aabk

Site Gezgini
Arkadaşlar sınava hazırlık için elinde 6. Sınıflar Excel Çalışma Notları ve Soruları olan var mı acaba? Paylaşabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler:)

Hocam çok teşekkür ederim.
Çalışma notları halinde öğrencilere dağıtacağım halde de varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Sınavı kağıt üzerinde yapacağım o yüzden çalışma notları ve örnek sorular cok iyi olacak. Teşekkür ederim. :)

Hocam çok teşekkür ederim.
Çalışma notları halinde öğrencilere dağıtacağım halde de varsa paylaşırsanız çok sevinirim. Sınavı kağıt üzerinde yapacağım o yüzden çalışma notları ve örnek sorular cok iyi olacak. Teşekkür ederim. :)
Uygulama sınavı yaptığım için çalışmayı bilgisayarlara gönderiyorum belirtilen süre içerisinde yapmalarını istiyorum. Hem onlarca sayfa kağıt israfının önüne geçiyorum hem de kalıcılığı fazla oluyor. Yoksa ezberden öte geçmiyor.

Daha önce bir arkadaşımız paylaşmıştı, ordan almıştım. Buyrun hocam.

Ekli dosyalar

• 6. Sınıf 1 . Dönem 2. Yazılı Çalışma Kağıdıı.rar
    589.1 KB · Görüntüleme: 259
Uygulama sınavı yaptığım için çalışmayı bilgisayarlara gönderiyorum belirtilen süre içerisinde yapmalarını istiyorum. Hem onlarca sayfa kağıt israfının önüne geçiyorum hem de kalıcılığı fazla oluyor. Yoksa ezberden öte geçmiyor.
Evet hocam ben de herzaman ikinci sınavları uygulama yapıyordum. Bu yıl ortak sınav yapacağız o yüzden kağıt üzerinde hazırlıyorum. Teşekkür ederim.

Geri