6. Sınıflar 2018-2019 Yıllık Plan (Yeni Yayınlanan Kılavuz Kitaba Uygun)

Kodla Büyü

botehasan33

Aktif Üye
3 gün önce EBA'da yayınlanan 6. Sınıflar Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi Öğretmen Kılavuz kitabındaki içeriklere ve kazanımlara birebir uyumlu bir yıllık plan hazırladım. Sizlerle de paylaşmak istedim. Faydalı olmasını dilerim...

Edit: Geçen yıl yayınlanan kılavuza uygun olarak hazırlanmış 5. sınıflar yıllık planını da istek üzerine ekledim.

Ekli dosyalar

• 2018-2019 6. Sınıflar BTY Dersi Yıllık Plan.rar
    13.1 KB · Görüntüleme: 2,747
  • 2018-2019 5. Sınıflar BTY Dersi Yıllık Plan.rar
    17.2 KB · Görüntüleme: 1,824
Son düzenleme:
Hasan hocam zahmet olmazsa 5. sınıf planlarını da paylaşmanız mümkün mü?

Hocam elinize sağlık güzel bir plan olmuş. Hocam buradaki kazanımların hepsini yıllık planda belirtmemiz gerekiyor mu? Çok fazla kazanım var ve hepsini öğrencilere aktaramayız. Yani ben kendi kararımla buradaki kazanımlardan eksiltmeler yapsam olur mu? Plan hazırlama konusunda yeni olduğum için soruyorum..

teşekkürler.
@krky hocam eğer bir hazırbulunuşluluk kontrolü yapıp raporlarsanız bence sıkıntı olmayacaktır. Sonuçta en sonra yetiştirememe nedeni için rapor tutmaktansa baştan hazırbulunuşluluklarını tespit edip planı ona göre düzenlemek daha doğru olur diye düşünüyorum

hakkaten neden 6. sınıf öğrenci içeriklerini paylaşmamışlar, üstelik öğretmen kitabı iniyor öğrenci yazan kısımdan giriş yapılmadan yani.. bir de 5. sınıf öğrenci kitabı sıralamasını karıştırmışlar eksik sayfaları çok rehber kitaba göre.. çok itinasız özensiz çalışılmış

Geri