6.Sınıf ve 7.Sınıf seçmeli Plan / 2015-2016 Zumre

Kodla Büyü

_miracle_

Seçkin Üye
Seçkin Üye
2015-2016 yılı 6. sınıf ve 7. sınıf yıllık planlar ve dönem başı zümre toplantı tutanağı.

6.Sınıf : bulut bilişim (google drive), Office programları (word - excel- poweroint) prezi, pivot

7. Sınıf Seçmeli: Pivot, EBA, Blog, Publisher, Algoritma, Programlama (scracth), toodoo ya da skecth up

Bu sene plan için bayağı vakit harcadım, umarım sizin de işinize yarar. Kolay gelsin :)

Ekli dosyalar

• 6-7-Zumre.rar
    83.3 KB · Görüntüleme: 902
teşekkürler hocam 7 ler için hazırladığınız program işime yaradı. bu planın derli toplu bir kaynağı var mı elinizde acaba

buyey' Alıntı:
teşekkürler hocam 7 ler için hazırladığınız program işime yaradı. bu planın derli toplu bir kaynağı var mı elinizde acaba

Rica ederim.

kaynak olarak : code.org/learn uygulamaları, Olcay Büyükçapar hocanın bty kitabı uygulamaları düşündüm. bir araya toplamadım henüz. geçen sene seçmeli ders yoktu okulumda bu sene ilk senem seçmeli ders. arşivim oluşur bu sene :) :)

_miracle_' Alıntı:
buyey' Alıntı:

Rica ederim.

kaynak olarak : code.org/learn uygulamaları, Olcay Büyükçapar hocanın bty kitabı uygulamaları düşündüm. bir araya toplamadım henüz. geçen sene seçmeli ders yoktu okulumda bu sene ilk senem seçmeli ders. arşivim oluşur bu sene :) :)

teşekkür ederim hocam sağolun :)

Geri