6. Sınıf Seçmeli Bilişim Teknolojileri Ders Notu

Kodla Büyü

mggltsry

Üye
Arkadaşlar 5, 6, 7, ve 8. Sınıflar Bilişim Teknolojileri Dersine giriyorum. Bugün e-okul da dolaşırken hızlı ders notu girişine tıkladım öylesine daha önce sınıf seç kısmında bilişim dersleri çıkmıyordu ama bu sefer 6. sınıflar gözüktü. Acaba bu sene 6. sınıflara not mu vereceğiz? Bu konuda bilgisi olan var mı?

mggltsry' Alıntı:
Arkadaşlar 5, 6, 7, ve 8. Sınıflar Bilişim Teknolojileri Dersine giriyorum. Bugün e-okul da dolaşırken hızlı ders notu girişine tıkladım öylesine daha önce sınıf seç kısmında bilişim dersleri çıkmıyordu ama bu sefer 6. sınıflar gözüktü. Acaba bu sene 6. sınıflara not mu vereceğiz? Bu konuda bilgisi olan var mı?
e-okulda sorun wardır hocam duzeltırler :D :puhaha:

:alkis:
Süpersin hocam Eşim sınıf öğretmeni haftaya ara karne verecekler onun ekranı açılmıyor.

aynen hocam bende de çıkıyor.Hatıra olsun diye o sayfayı kasydetmek gerek aslında.Meslek hayatım boyunca kısa bir sürede olsa,bir hata sonucu da olsa dedrsime değer verilmesi sevindirici...

hocam belki de not verebiliriz bu sene benim umudum var BT Rehber Öğretmenliği de olumlu bi gelişme inşallah işimizi severek yapmamıza izin verirler artık

arkadaşlar bu konuda bize bilgilendirme sene başında ya da geç te olsa şimdi yapılmayacak mı yada biz kafamıza göre e okul da not kısmı aktif oldu diye sınav mı yapacağız?? bi bilgisi olan var mı??

Geri