6-7-8. Sınıflardaki Bilişim Tek. dersi not işlemi?

Kodla Büyü

baydin55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumuzdaki seçmeli dersimiz olan Bilişim Teknolojileri dersinden not verme işlemi yapamıyoruz. E-okuldan tüm tanımlama ve derse öğretmen atma işlemleri yapıldı. Acaba zümre arkadaşlarımızdan not girişi v.s yapabilen var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim...

dönem başında e okuldaki bir problemden dolayı seçmeli dersler dahil tüm derslere sınav tarihi girilebiliyordu. Tabi sonra düzelttiler. Keşke hep problemli kalsaydı...

leoahmet353' Alıntı:
hocam yeni atandı galiba :) ah hocam ahh biz 5 senedir not veremiyoruz sen 3 aydır not vermiyosun çok mu :)))

hocam :D yeni değilim ama şöyle bir durum var meb ilk başta notlar açık bıraktı ve çocuklara not verecez diye heveslendirdim. Şimdi de kapattılar dememden 1 hafta sonra acaba sorun bizde mi yoksa mebde mi diye sordum :))

e-okulda açık görünmesi ne ifade ederki? Yönetmelikte açık ve net seçmeli ders notla değerlendililmez yazıyo. Hangisi öncelikli sizce? Açık görüp de sınav falan yapmayın . Okulda komik duruma düşersiniz sonra. Burada bir arkadaşımız aynen şöyle yazmıştı kimdi hatırlamıyorum : "Not veriyor olsaydık ve sene başında bi ara e-okulda not girişi kapalı olsaydı, aa artık not vermiyoruz mu diyecektik?"

Geri