512 MB RAMLI EXPER ÖĞRENCİ MAKİNALARINA CS3 VEYA CS4 KURMA

Kodla Büyü

skydive707

Aktif Üye
aRKADAŞLAR GELEN EĞİTİM YAZILIMLARI DOLAPLARIMIZDA YATIYOR .
ACABA 512 MB RAMLI BİLGİSAYARLARA CS3 VEYA CS4 KURMA İŞLEMİ YAPILABİLİYOR MU?
BİR YOLUNU BİLEN PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM SAYGILAR...

cs3 ler 512 ram le çalışı. Kurulumda sistem gereksinimleri karşılanmıyor diye yazar ama devam edince kurulum yapar.

ataaka' Alıntı:
cs3 ler 512 ram le çalışı. Kurulumda sistem gereksinimleri karşılanmıyor diye yazar ama devam edince kurulum yapar.
hocam nasıl geçtinki ileri kısıma gereksinim karşılanmıyor deyip çıkıyor...

hocam 2 pcnin ram lerini birleştir kur. sonra ram leri geri ayırırsın. 1 gb ram istiyor.

cukurova' Alıntı:
hocam 2 pcnin ram lerini birleştir kur. sonra ram leri geri ayırırsın. 1 gb ram istiyor.

Valla süper fikir, ama acaba RAMleri çıkardıktan sonra çalışmam der mi?
Sen denedin mi hocam...

Bir problem yok çalışıyor hocam, açılırken yavaşlık ve arada tek tük takılma dışında , hiç bir sıkıntıda olmuyor.

dün benim okulumda web tabanlı içerik geliştirme kursu açıldı, gelen kişi cs4 anlatacakmış cs3 olmazmış. Bizde bütün makinalara cs4 ü kurduk ve çalışıyor, problem yok.

Hocam cs3'leri bizdeki 512 ram'li xp'li experlere kurduk. Uyarı falan vermiyor. Ancak cs4'leri kuramazsınız, RAM yetmez uyarı verir.

uyarı verdi ama yine de kurabildim :D
bilgisayarbilisim33' Alıntı:
Hocam cs3'leri bizdeki 512 ram'li xp'li experlere kurduk. Uyarı falan vermiyor. Ancak cs4'leri kuramazsınız, RAM yetmez uyarı verir.

CS4ü kurdum, hatta ram 448, 64ü ekran kartında. kendi emektar masaüstü bilgisayarıma kurdum tabiki, öğrenci bilgisayarlarına kurmadım.
yuci81' Alıntı:
uyarı verdi ama yine de kurabildim :D

cs3'ü kastediyorsunuz...

Geri