5 ve 6 Sınıf Günlük Plan ve Sunular

Kodla Büyü
Güzel bir çalışma. 6.sınıflara yönelik olan çalışmaları ben göremedim. Sadece 5.Sınıflar için mi?

seraser' Alıntı:
Güzel bir çalışma. 6.sınıflara yönelik olan çalışmaları ben göremedim. Sadece 5.Sınıflar için mi?

ben ikisini de 5 ve 6 lara anlatiyorum lakin. bunlari 6 lara daha biraz ayrintili anlatiyorum. 5 lerin hic bildigi olmadigi icin biraz daha hafif kaliyor.
asil fark ikinci donemde cikartmayi planliyorum ki 6 larda pek bir sey hatirlamiyor.

süper olmuş. Çok istifade ediyorum ve sunum video ekliyorum. radicalbrain arkadaşa da göndereceğim. Beğenirse o da günceller depoları...

radicalbrain' Alıntı:
hocam yillik plani bu haftalara gore duzenlicem ama ikinci donemde sikinti var. tam olarak kestiremiyorum. lab olmadigi icin.

word'de yaziyi bicimlendirme, excel'de formuller benli biraz algoritma ile sahte kod yazma eklerim. tam oturmadi kafamda. hep bi sikinti hali. :)

hocam ikinci dönemin planları ve sunumları varmı acaba

orlin' Alıntı:
hocam ikinci dönemin planları ve sunumları varmı acaba

bunlarin haricinde yillik plan da yaptiydim. ikinci donem onu kullandim. zaten bu planlar ikinci doneme dogru sarkli araya surekli tatiller girdi.

ayss12' Alıntı:
güzel paylaşım olmuş. güncelleyip bu sene kullanacağım inşallah....

icerik olarak bir guncelleme mi hocam?

ben bulut depolama, arama motorlari, google dokumanlar vs ekleyip zenginlestirmek istiyorum. hatta wordpress kulumu da araya sıkıstırılabilir.

siz de paylasirsaniz cok guzel olur.

Geri