5 ve 6.

Kodla Büyü
Hocam şu anda bilişim sınıfım olmadığı için bu her dönem iki yazılı sınav yapıyorum. İki tane de etkinlik üzerinden ders etkinliklerine katılım notu veriyorum. Çocuklar yaptıkları etkinliği e posta ile her sınıf için oluşturduğum e postama gönderiyor. Süre sınırı koymuyorum yada koysam bile dönem içinde gönderdikten sonra kabul ediyorum. Sadece bu biraz puan kırıyorum.
Önceden bir yazılı bir etkinlik sınavı yada iki etkinlik sınavı yaptığım olmuştu ama o zamanlar BT sınıfım vardı. Her öğrenci evde aynı imkana sahip olmadığı için etkinlik sınavı yapmıyorum.

Hocam şu anda bilişim sınıfım olmadığı için bu her dönem iki yazılı sınav yapıyorum. İki tane de etkinlik üzerinden ders etkinliklerine katılım notu veriyorum. Çocuklar yaptıkları etkinliği e posta ile her sınıf için oluşturduğum e postama gönderiyor. Süre sınırı koymuyorum yada koysam bile dönem içinde gönderdikten sonra kabul ediyorum. Sadece bu biraz puan kırıyorum.
Önceden bir yazılı bir etkinlik sınavı yada iki etkinlik sınavı yaptığım olmuştu ama o zamanlar BT sınıfım vardı. Her öğrenci evde aynı imkana sahip olmadığı için etkinlik sınavı yapmıyorum.
Teşekkürler hocam. Ben bu sene yazılı sınav yapmayı istemiyorum. Tamamen öğrencilerin yaptıkları uygulamalar üzerinden not vermeyi düşünüyorum. Kaynak kitap olmaması çocukları çalışma kağıdı için bir sürü fotokopi çekip dağıtmayı israf olarak görüyorum. Okulumuz kalabalık ve bir çok öğrenci aldığı kağıdı genellikle daha okumadan çöpe atıyor. Yazılı kağıdı israfı da ayrı konu. Rubrik şeklinde yada uygulamalardan not vermek istiyorum bende.

Eski yönetmelikte olabilir ama hocam yeni yönetmelikte uygulama sınavı ya da notu diye bişey yok. Yanılmaz isem öğretmen yazılı notunun birini labaratuvar derslerinde uygulama sınavı yaparak verebiliyordu. Artık öyle lab sınıfları da yok notu da yok

Son düzenleme:
Geri