5 ve 6 larda Sınav Yapmayanlar Yapmayı Düşünüyor musunuz?

Kodla Büyü

donetemiz

Site Gezgini
Arkadaşlar durum malum. Sınav notumuz iptal. Ama elde resmi olarak net birşey de yok. Bu saatten sonra olumlu bir gelişme olacağından umutlu değilim tabi ki ama resmi bir şey olmayınca da insan ne yapacağını bilemiyor. Sınavı yapsam mı acaba yoksa kalsın mı bilemedim. Sizler ne yaptınız veya ne düşünüyorsunuz. Fikri olan?

ben sınav sorularını hazırladım ama daha da yapsam mı yapmasam mı diye düşünüyorum.

önümüzdeki hafta sınavları yapıcam.
Yakın zamanda düzeltilir, notları gireriz. Olmadı ders içi katılıma gireriz.

donetemiz' Alıntı:
Arkadaşlar durum malum. Sınav notumuz iptal. Ama elde resmi olarak net birşey de yok. Bu saatten sonra olumlu bir gelişme olacağından umutlu değilim tabi ki ama resmi bir şey olmayınca da insan ne yapacağını bilemiyor. Sınavı yapsam mı acaba yoksa kalsın mı bilemedim. Sizler ne yaptınız veya ne düşünüyorsunuz. Fikri olan?

sınav notu bölümü açılmamış mı?

bende tam bunu yazayım diye açmıştım ki gördüm ki herkes aynı dertten müzdarip

evet yazılı notu girilmiyor birinci dönem 8. sınıflara da aynısı oldu bende proje kısmına 2 sınavı girdim ders içi etkinlikleri de ayrı verdim ama şimdi ne yapacağım bilmiyorum 5 lerde de aynı sorun var

bugün müdürümle konuştuk bu durumu oda diyor bi tane yap elinde bulunsun dönem sonu bakarız bi çaresine diyor ben de haftaya bi tane yapmayı düşünüyorum

Ben kısa bir süre sonra doğum iznine ayrılacağım, bu hafta yapıyorum yazılıları.Bana da müdürüm yap bi kenarda dursun dedi. Yıllardır her türlü eziyeti bize yaşatan ve eğitimin e'sinden anlamayan beyefendilerin keyfini bekleyemeyeceğim. Cumaya bitecek yazılılar, ders içi etkinliğe gireceğim notları, her sınıftan üç beş proje alan vardı, onların da notunu girerim. Yetti artık, ömrümüzden ömür aldı rezil adamlar.

Mesajı okuyunca şöyle bir tarihe gözüm kaydı ilk olarak. Kesin bir nisan şakası dedim :) Değilmiş.
Hayırlı olsun sınavlar açılmış :alkis: :alkis:

ne günlere kaldık günler sonra 1 nisanda aç notu.. tavşan kaç tazı tut

Geri