5.sınıflar için günlük plan mı hazırlayacağız yoksa?

Kodla Büyü

mihri

Site Gezgini
Çok merak ettiğim birşey var. Yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum.
Şimdi 5. sınıflar için kılavuz kitap yok bildiğiniz gibi. Kılavuz kitabı olmayan dersler için günlük plan hazırlanması gerekiyor diye biliyorum.
Bu durumda bizler günlük plan mı hazırlayacağız 5.sınıflar için?
Yoksa seçmeli derslerde böyle bir durum yok mu?
Bilgisi olan beni de aydınlatabilir mi acaba :?

Ben 5. sınıflar için 6. basamağı seçtim, bu durumda kılavuz kitap var demek. Öğrencilerin elinde kitap yok ama bütün pc lere kitapları da yükledim. Diğer basamaklardan seçen arkadaşlar nasıl yapacak bilemiyorum? Bilen beri gelsin :D

Benim gibi 5.sınıf için 5.sınıfı seçen arkadaşlara sesleniyim o zaman
Sizin bu konuda bir fikriniz var mı?
İnşallah **melike** arkadaşımızın dediği gibidir :cry:

Merhaba arkadaşlar,
Bugün müdür yardımcımla konuştum. Ders planı kalktı diye biliyorum "Ünitelendirilmiş yıllık plan hazırlaman yeterli" dedi.
Cevap verenlere teşekkürler.

bu adrestekiler yıllık planımızla pek uymuyor, zaten eski tabi de, siz bunları mı uyarlayıp kullanıyorsunuz? 5.sınıflara girenler derste ne yapıyorlar paylasabilirler m? Kafama göre işliyorum sinir oldum...

5lere eski 5. basamaktan gidiyorum,ara ara da temel bilgiler word fln gösteriyorum seviye oldukça dşük çünkü

Öğretim programını inceledim.Kazanımlar 5.Basamakla birebir aynı o yüzden nokta virgülüne dokunmadan 5.Basamak uyguluyorum.Kılavuz kitabım da var yani günlük plan hazırlamıyorum.

Yarın müfettişler gelecekmiş. Günlük plan falan yok.. Elinde olan var mı? Veya hazırlamasam ne olur?

s_kajmeran' Alıntı:
Yarın müfettişler gelecekmiş. Günlük plan falan yok.. Elinde olan var mı? Veya hazırlamasam ne olur?
Sorun çıkarmazlar umarım, hem o kadar değersiz duruma düşürdüler dersi hem de deli gibi günlük plan yazacağız bir de..

Ne bileyim hocam yawf :s

Başka okulda BTRehberim, kendi okulumda 9 saat dersim var, 2 gün kendi okulumda 3 gün öbür tarafta. Ne oraya aitim ne buraya. Bu kadar boş bir yılım olmadı herhalde. Öğretmenlikten soğudum.

Kendi okuluma gidiyorum laboratuvar mahvolmuş düzeltiyorum, diğer tarafa gidiyorum orası aynı.

Sene başında güya pano hazırladım, güya materyal çıkardım sonra hepsini öylece sınıfta dolabın rafında bıraktım, hevesim yok.

Bugün okuldan bir arkadaş aradı yarın geleceklermiş hazırlan dedi. Neyse aklıma eserse geceye doğru yapacam, olmadı olmadı... Yapacak bişey yok....

valla bakanlık davranış notunu kaldırdı bende günlük planı kaldırıyorum.
şaka bi tarafa günlük plan soracaklarını zannetmiyorum. Zaten muhtemelen rehberliğe geliyorlardır. İsterse 5. basamağa göre gidiyorum dersin. Ben 11. yılımı çalışıyorum. Geçirdiğim teftişlerin hiç birinde ne günlük plan ne de yıllık plan sordular bana. İnanmazsınız 2002-2003 eğitim öğretim yılında tek yaprak günlük plan yapmadan kalktı benim stajerliğim. Müfettiş sorsaydı ne derdim onu da bilmiyorum ya neyse...

s_kajmeran' Alıntı:
Ne bileyim hocam yawf :s

Başka okulda BTRehberim, kendi okulumda 9 saat dersim var, 2 gün kendi okulumda 3 gün öbür tarafta. Ne oraya aitim ne buraya. Bu kadar boş bir yılım olmadı herhalde. Öğretmenlikten soğudum.

Kendi okuluma gidiyorum laboratuvar mahvolmuş düzeltiyorum, diğer tarafa gidiyorum orası aynı.

Sene başında güya pano hazırladım, güya materyal çıkardım sonra hepsini öylece sınıfta dolabın rafında bıraktım, hevesim yok.

Bugün okuldan bir arkadaş aradı yarın geleceklermiş hazırlan dedi. Neyse aklıma eserse geceye doğru yapacam, olmadı olmadı... Yapacak bişey yok....

Geceye doğru derken?

mmercan' Alıntı:
Öğretim programını inceledim.Kazanımlar 5.Basamakla birebir aynı o yüzden nokta virgülüne dokunmadan 5.Basamak uyguluyorum.Kılavuz kitabım da var yani günlük plan hazırlamıyorum.

hocam 2 programı inceleyip nasıl noktasına kadar aynı oluyor ???bende işin içinden çıkamıorum ama aynı olduğunuda düşünmüyorum. bir daha incelemenizi öneririm.mesela eski kitapta şuan nerede ise 1 ay boyunca konu aldığı sosyal medya, medya paylaşımı, kurallar vs knular var mı ?? yok eskisi nerede ise tamamı paket programlardı..

fourum54' Alıntı:
mmercan' Alıntı:

hocam 2 programı inceleyip nasıl noktasına kadar aynı oluyor ???bende işin içinden çıkamıorum ama aynı olduğunuda düşünmüyorum. bir daha incelemenizi öneririm.mesela eski kitapta şuan nerede ise 1 ay boyunca konu aldığı sosyal medya, medya paylaşımı, kurallar vs knular var mı ?? yok eskisi nerede ise tamamı paket programlardı..

sosyal medyayı nasıl işliyosunuz face i falan filan olmadan

Geri