5. Sınıf BEP Planı ve Sınavı

Kodla Büyü

zlatanibo

Seçkin Üye
Seçkin Üye
5. sınıflarda 2 öğrenci için BEP planı ve sınavını hazırladım arkadaşlar, Bep planı her öğrenci için yapabildikleri ve yapabilecekleri göz önüne alınarak özel olarak hazırlanır, yani oradaki kazanımlar tamamen size kalmış.

Ekli dosyalar

• Bep.rar
    688.2 KB · Görüntüleme: 18,434
zlatanibo' Alıntı:
5. sınıflarda 2 öğrenci için BEP planı ve sınavını hazırladım arkadaşlar, Bep planı her öğrenci için yapabildikleri ve yapabilecekleri göz önüne alınarak özel olarak hazırlanır, yani oradaki kazanımlar tamamen size kalmış.

Winrar boş çıkıyor hocam içinde dosya yok galiba :eek:

winrar boş çıkarıyor ama çift tıklayıp açınca görünüyor. Farklı bişey olmuş. Bu arada BEP güzel olmuş hocam. Kullanacağım Teşekkürler.

Teşekkürler hocam. İnceleyeceğim ilk fırsatta. Bizde de okuma yazma olmayan konuşamayan, işitme engelli bir çocuk var. Ailesini bir türlü ikna edemiyorlar işitme engelli okuluna göndermeye, bir de bulunduğumuz ilçede öyle bir okul yok. Sıkıntılı bir durum.

güzel hazırlanmış tam da benim öğrencilere uygun olmuş. çok tşekkürler...

Teşekkür ederim hocam. Tam da bu hafta kaynaştırma öğrencisi nakil geldi. Ben de plan hazırlamaya başlayacaktım...

eya' Alıntı:
Teşekkürler hocam. İnceleyeceğim ilk fırsatta. Bizde de okuma yazma olmayan konuşamayan, işitme engelli bir çocuk var. Ailesini bir türlü ikna edemiyorlar işitme engelli okuluna göndermeye, bir de bulunduğumuz ilçede öyle bir okul yok. Sıkıntılı bir durum.

Hocam bizde de öyle bir öğrenci var maalesef, annesi çocuğumu ağır özürlülerle okutmam diyor ama gelip oturup gidiyor çocuk.

bu dosya da benden olsun 2.dönem 1.yazılı bep

Ekli dosyalar

• 2014 bep.rar
    112.9 KB · Görüntüleme: 2,272
bende kara kara düşünüyordum nasıl yapcaz nasıl etcez diy eline sağlık hocam

hocam teog yapılırken ayrı soru mu hazırlıyor bakanlık bu tür öğrencilere...
Sen de aynı soruyu sorarsın öğrencinin ortalaması 4ü geçmeyecek şekilde puanlama çıkarırsın.
soran olursa da bakanlığı gösterirsin, daha itiraz ederlerse sen bakanlıktan iyi mi biliyorsun der çıkarsın işin içinden...
Bep; bunu okuldaki bep birimi hazırlar.
ders öğretmeni ise kendine verilen bep e dayanarak böp hazırlar.
Niye bep planını siz hazırlıyorsunuz, o rehberlik idare ve sınıf öğretmeninin işi..
Çocuğun ne geçmişini biliyorsun ne geleceğini, gözlem formlarının hiçbirini de görmeden niye bep hazırlarsınız ki; yönetmeliğe bakın kendinizi üzmeyin...
(Sözlü mülakatların tümünde başarısız olan müdür adayınız... )

Geri