45 bin tl civarı otomatik araç tavsiyesi ?

Kodla Büyü
evet hocam km düşük bulursanız bence hiç düşünmeyin yakma konusunda da 110 dan fazla gitmediğiniz sürece sorun yok hız yaparsanız biraz yakıyo.. yılbasından sonra değişmeyi düşünüyorum ama siz o vakite kadar araç bulursunuz
sizinki temiz ve bütçemi aşar hocam hayırlısı artık

Kısmetse ailemiz 6 ayaklı olacak hocam. Bagaj hacmi önemli. Hani micra da şehir içinde uygun tüketiyor diye biliyorum. Önemli nokta eşiminde kullanacak olması. İlk arabamız da olacak olması düşündürüyor insanı.
İlk çocuk için sorun olmaz hocam. 1 çocuklu ailenin her türlü şehir içi ihtiyacına yeter micra. Hem eşiniz de rahat sürebilir. Yalnız hangi marka olursa olsun alırken iyi bir yerde ekspertizini yaptırın.

İlk çocuk için sorun olmaz hocam. 1 çocuklu ailenin her türlü şehir içi ihtiyacına yeter micra. Hem eşiniz de rahat sürebilir. Yalnız hangi marka olursa olsun alırken iyi bir yerde ekspertizini yaptırın.

Kısmet inşallah hocam. Teşekkür ederim. Herşey ortada.Uygun bir seçim yapmak istiyoruz.

Toyota auris 1.4 d modelleri de bu fiat araliklarinda. 2009 auris 1.4d 157000 km dizel otomatik komşu satiyormus. Ayni fiyata dusuk km yaris almak daha avantajlı gibi geliyor. Honda jazz bakmadım.

Toyota auris 1.4 d modelleri de bu fiat araliklarinda. 2009 auris 1.4d 157000 km dizel otomatik komşu satiyormus. Ayni fiyata dusuk km yaris almak daha avantajlı gibi geliyor. Honda jazz bakmadım.
toyota alabiliyorsanız kesinlikle daha iyi. tabii otomatik araç olduğu için bakımlarının iyi yapıldığından emin olmak lazım.

Hocam bende 2011 1.4 tam otomatik corsa var, bu fiyata almıştım geçen yıl. Eşimle beraber kullanıyoruz, gayet memnunuz, iki de çocuk var. Düşünebilirsin Corsa'yı.

Hocam bende 2011 1.4 tam otomatik corsa var, bu fiyata almıştım geçen yıl. Eşimle beraber kullanıyoruz, gayet memnunuz, iki de çocuk var. Düşünebilirsin Corsa'yı.

Kazasız belasız inşallah hocam. Geçen yıldan bu yıla fiyatlar değişti . Kaç km aldınız. ? Boş veya dolu bir modeli mi. ? Yol tutuş ve performansı hakkında bilgi verir misiniz. ? Teşekkürler.

Kia nın modellerinde de otomatikler nasıl arkadaşlar. Kullananlar varsa düşüncelerini paylaşsınlar lütfen. Rio olsun. Piconto olsun.

hocam kafam çok karışık 50 çeşit şanzıman çeşidi var, pejo 207-208, fiat punto, opel corsa 1,2-14., fiesta olabilir jazzlar iyi ama km si düşük temiz olunca fiyat bayağı artıyor
sanziman konusunda hassas iseniz tam otamatik alin lpg ile kullanin. corsa tam otm oneririm peugot fiat bir tık altinda kalir opelin.

Hocam biz masa başı haberciliği yapmıyoruz :) Arabanın ekranında yazan rakamı söylüyoruz. Söylediğin sitedeki rakamlar çok tutarsız 6,8 yazanda 12 yazanda var. LPG fikrine katılıyorum.

teşekkürler hocam ne kadara almıştınız acaba 1.2 leri biraz daha uygun yalnız yarı otomatik olması düşündürüyor onunda

Hocam bir kaç hafta önce ani bir kararla sattım (ilana koyduğum gün satıldı 48'e. 68 bindeydi.). Tam otomatik alman kafanı rahat ettirecektir. Temiz bulduğunda 3 e 5 e bakmadan alacaksın. Bu iş böyle.

Hocam biz masa başı haberciliği yapmıyoruz :) Arabanın ekranında yazan rakamı söylüyoruz. Söylediğin sitedeki rakamlar çok tutarsız 6,8 yazanda 12 yazanda var. LPG fikrine katılıyorum.

Hocam bir kaç hafta önce ani bir kararla sattım (ilana koyduğum gün satıldı 48'e. 68 bindeydi.). Tam otomatik alman kafanı rahat ettirecektir. Temiz bulduğunda 3 e 5 e bakmadan alacaksın. Bu iş böyle.
tenkit etmek icin soylemedim sayin hocam veriler fabrika verisidir. 4 ileri tam otm vites atmosferik motorlar sehirici 8 9 litreler cok normal hele ki kis aylarinda.

2010 otomatik focus kullanıyorum. Şimdiye kadar hiç sıkıntı çıkartmadı. Focuslara da bakın derim hocam.

sahibinden de takip ediyorum 1.4 corsa otomatik temiz ise 1-2 günde satılıyor hocam

focus powershift kullaniyor sanirim yeni modelleri.
öncesinde cvt şanzıman kullanıyordu ama verim alamayınca uzun süredir Powershift yarı otomatik çift kavramalı şanzımana döndü.
vites geçişleri sarsıntısız ve sorunsuz bir araçtır. Yaklaşık 1 yıldır focus kullanıyorum, bi problem yok şükür.

Geri