41.tercihini Evet olarak seçenlerin başvuruları

Kodla Büyü

ceyhun51

Aktif Üye
Arkadaşlar Mebbis'te başvurular için tıklayınız diyor. Boş kontenjanlar açıklandı mı bilgisi olan var mı ?

Mebbis'e girebiliyorum ben hocam. Fakat kurum kodunu yazınca tercih edebileceğiniz böyle bir kurum yoktur diyor.

sistem tam anlamıyla açılmadı. hatırlayınız geçen hafta:)

bence yüklenmesi akşamı bulur

eş bilgileri ve tercih boxları henüzaktif değil

hocam geçen hafta da benzer şeyler yaşadım,sabret düzelecek,eğer yayınladan listede kontenjan varsa mebbis uyarılarına fazla umursama...

Hocam ben herşeyi görebiliyordum fakat bende de gitti şimdi. Sistem yine tam olarak oturmamış. Düzelir mutlaka ;)

41 tercih

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    35.9 KB · Görüntüleme: 653
arkadaşlar mebbiste 17 kurum seçebilirsiniz diyor ancak kontenjan.xls dosyasında 16 okul sayabiliriyorum. acaba ben mi yanlış sayıyorum. sınav puanımla atandığım anadolu lisesine başvuru yapamıyorum ? (muyum)

Uyarı !
Başvuru Yapmanız Mümkün Değildir. Aşağıdaki bilgilere göre kayıtlarınızın güncellenmesini sağlayınız !
Özür grubu başvurularının 1. aşamasına başvurmadığınız için 2. Aşamaya başvuru yapamazsınız!

Ben de böyle bir yazı çıkıyor. 41. tercihi evet olarak işaretlemiştim? Bu konuda bilgisi olan var mı?

arkadaşlar bende eş bilgileride yok tercih listeside pasif ne yapacağız çıldıracam vallahi

Geri