4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı

Kodla Büyü
Başvuru yapıldı.

Başvurular sonuçlandığında, desteklenmesine karar verilen okullar TÜBİTAK Başkanlığı’nın onayı ile belirlenir. yazıyor bilimiz.tubitak da ne zaman onay verilir ki ???

Süre uzatılmış...

4006 başvuruları sistemden kaynaklı sorun yaşanmış olması nedeniyle 19 ocak 2017 Perşembe günü yeniden açılacaktır. Başvuru son tarihi 20 Ocak 2017 saat 17:40'tır.

Bu tarih ve saate kadar başvuruların tamamlanıp onaylanması gerekmektedir. 'Taslak' durumundaki başvurular dikkate alınmayacaktır!

İyi haber :+1: projeleri girdik onaylaması kalmıştı çok üzülmüştüm inşallah girdiğimiz projeler silinmemiştir. :cry:

Başvuru durumları hala belli olmadı. İlla ki şubatı bitirip insanın iki ayağını bir pabuca sokacaklar. :verymad:

bizimki de onaylandı.
daha önce yapan arkadaşlar veya durumu bilen arkadaşlar cevap verebilir mi?
1-proje yürütücü egzersiz alacak mı?
2-danışman öğretmenler egzersiz alacak mı?
3-2'nin cevabı evet ise başka dersten egzersiz alan öğretmenler de alacak mı?
4-örnek egzersiz planı olan var mı?

Sözleşmeyi nasıl indiriyoruz arkadaşlar...

Proje Id: ....
Program Adı: 4006 - BİLİM FUARLARI DESTEKLEME PROGRAMI
Çağrı Adı : 4006 2016-2017 DÖNEMİ BİLİM FUARLARI DESTEKLEME PROGRAMI
Proje Başlığı: .....
Proje Yöneticisi/Yürütücüsünün Adı Soyadı ve Ünvanı: ...
Başvuru Tarihi: ....
Başvuru Yılı ve Dönemi: 2017
Onay Durumu: Başvuru Onaylı
Birinci Aşama Başvuru Durumu
Elektronik Başvuru Çıktısını İndir Başvurular sonuçlandığında, desteklenmesine karar verilen okullar TÜBİTAK Başkanlığı’nın onayı ile belirlenir.

giriş yaptım fakat sadece bu sayfadan ileri gidemiyorum.

hocam danışmanlar egzersiz alacaklar.
yürütücü danışmalık yaparsa o da egzresiz alabilir elbette.

sencal' Alıntı:
Sözleşmeyi nasıl indiriyoruz arkadaşlar...

Proje Id: ....
Program Adı: 4006 - BİLİM FUARLARI DESTEKLEME PROGRAMI
Çağrı Adı : 4006 2016-2017 DÖNEMİ BİLİM FUARLARI DESTEKLEME PROGRAMI
Proje Başlığı: .....
Proje Yöneticisi/Yürütücüsünün Adı Soyadı ve Ünvanı: ...
Başvuru Tarihi: ....
Başvuru Yılı ve Dönemi: 2017
Onay Durumu: Başvuru Onaylı
Birinci Aşama Başvuru Durumu
Elektronik Başvuru Çıktısını İndir Başvurular sonuçlandığında, desteklenmesine karar verilen okullar TÜBİTAK Başkanlığı’nın onayı ile belirlenir.

giriş yaptım fakat sadece bu sayfadan ileri gidemiyorum.

hocam katılıyorum kabul oldu maili geldi ama verdikleri bağlantıda sözleşme yok. sözleşmeler 24 üne kadar tubitağa ulaşması lazım, henüz yüklemediler sanırım.

Bizimki de onaylandı :D sözleşme olmadığına dair mail attım bakalım büyük ihtimal daha sonra yükleyecekler

Mailler yanlışlıkla gönderilmiş nihai mail 2-3 güne kadar gönderilecekmiş. Bize de mail geldi biri dedi böyle böyle aradım teyit etmek için tübitak yetkilisi de aynı şeyi söyledi.

fatih85gs' Alıntı:
Mailler yanlışlıkla gönderilmiş nihai mail 2-3 güne kadar gönderilecekmiş. Bize de mail geldi biri dedi böyle böyle aradım teyit etmek için tübitak yetkilisi de aynı şeyi söyledi.

Sizin söylediklerinizden anladığım kadarıyla mail gelipte başvurusu kabul edilmemişler olacak o zaman . :eek:

togius' Alıntı:
fatih85gs' Alıntı:

Sizin söylediklerinizden anladığım kadarıyla mail gelipte başvurusu kabul edilmemişler olacak o zaman . :eek:

Onu bende sordum bi bilgi vermediler hocam.bekleyin dediler.

fatih85gs' Alıntı:
togius' Alıntı:
fatih85gs' Alıntı:

Tübitak bile yanlış mail gönderiyorsa artık varın gerisini siz düşünün...

utkunsl' Alıntı:
fatih85gs' Alıntı:
togius' Alıntı:
fatih85gs' Alıntı:

Tübitak bile yanlış mail gönderiyorsa artık varın gerisini siz düşünün...
Heveslendik inşallah sonuç değişmez.böyle şey olmaz olmamalı.

sivayseri' Alıntı:
Arkadaşlar başvuru bölümüne giriş yaparsanız orda da onaylama durumu yazıyor.
Hocam;

Onay durumu kısmında Başvuru Onaylı yazıyor

Birinci Aşama Başvuru Durumu kısmında bir şey yazmıyor

Ayrıca mail de gelmedi kabul edilmemiş mi oluyor?

Siteyi yıllardır takip ediyorum ama kayıt olmak bu güne nasipmiş.

Bizim okulun başvurusu da kabul edildi ama bizim il temsilcisi ilk aşamada çok uğraştırdı. 5 sefer maille ulaştım kendisine. Her seferinde farklı 2-3 projeye laf etti. Projeleri ona göre yeniledik. En son seferde beğenmediklerini değiştirdik ama bir daha geri dönüş yapmadı. Ardından proje onaylanmıştır diye mail geldi. Yalnız sitenin sıkça sorulan sorular bölümünde 13.madde dikkatimi çekti.
http://bilimiz.tubitak.gov.tr/bilimFuariSss.htm

Burada; onaylanıp, sözleşme imzalandıktan sonra para hesaba yatar, daha sonra il temsilcisi projeleri değerlendirir, beğenmezse desteğin iadesi ve itiraz süreci söz konusu olur gibisinden bir şey diyor.

Şimdi biz parayı aldık, projeleri yapmaya başladık diyelim. İl temsilcisi sergiye kadar projeleri değerlendirip beğenmezse, 5000 liralık desteği geri alabilecekler diye anladım ben. Projeyi onaylaması zaten kabul ettiklerini göstermiyor gibi bir sonuç çıkıyor buradan. Ben mi yanlış anlıyorum yoksa?

Biraz uzun oldu ama yorumlarınız benim için değerli.

aekoydemir' Alıntı:
Siteyi yıllardır takip ediyorum ama kayıt olmak bu güne nasipmiş.

Bizim okulun başvurusu da kabul edildi ama bizim il temsilcisi ilk aşamada çok uğraştırdı. 5 sefer maille ulaştım kendisine. Her seferinde farklı 2-3 projeye laf etti. Projeleri ona göre yeniledik. En son seferde beğenmediklerini değiştirdik ama bir daha geri dönüş yapmadı. Ardından proje onaylanmıştır diye mail geldi. Yalnız sitenin sıkça sorulan sorular bölümünde 13.madde dikkatimi çekti.
http://bilimiz.tubitak.gov.tr/bilimFuariSss.htm

Burada; onaylanıp, sözleşme imzalandıktan sonra para hesaba yatar, daha sonra il temsilcisi projeleri değerlendirir, beğenmezse desteğin iadesi ve itiraz süreci söz konusu olur gibisinden bir şey diyor.

Şimdi biz parayı aldık, projeleri yapmaya başladık diyelim. İl temsilcisi sergiye kadar projeleri değerlendirip beğenmezse, 5000 liralık desteği geri alabilecekler diye anladım ben. Projeyi onaylaması zaten kabul ettiklerini göstermiyor gibi bir sonuç çıkıyor buradan. Ben mi yanlış anlıyorum yoksa?

Biraz uzun oldu ama yorumlarınız benim için değerli.

Madde benimde şimdi dikkatimi çekti çok saçma olmuş madem projeler başvuru aşamasındayken kontrol edilsin para geldikten sonra neyin kontrolü ben anlamadım.

Bizimki de onaylanmış. Geçen yıl da yapmıştık. Sözleşmede yüklenmiş indirdim. İmzaları tamamlayıp yollayacağız yarın. Proje yürütücüsüyüm aynı zamanda 5 tane de projem var. Egzersiz alabiliyor muyuz? Geçen yıl bizim ilçede kimse almadı. 8-9 okul yaptı ama.

Onaylanma maili geldi hocam yalnız sizin dediğiniz gibi sözleşme ya da sayfada onaylı yazmıyor daha . Sisteme giriş ekranının fotosunu çekebilir misiniz

yaya2015' Alıntı:
Bizimki de onaylanmış. Geçen yıl da yapmıştık. Sözleşmede yüklenmiş indirdim. İmzaları tamamlayıp yollayacağız yarın. Proje yürütücüsüyüm aynı zamanda 5 tane de projem var. Egzersiz alabiliyor muyuz? Geçen yıl bizim ilçede kimse almadı. 8-9 okul yaptı ama.

hocam bizimde onay maili geldi ama sayfa da sözleşme çıkmıyor sizde çıkıyor mu

Geri