4006 Başvuru durumu?

Kodla Büyü
arkadaşlar biz 30 proje ile başvurduk ve kabul edildi. şimdi 30 projenin hepsi kabul edilmiş mi oluyor, yoksa içinden kabul edilmeyenler olacak mı nerden görebiliyoruz bu bilgileri.

Sözleşme imza sürecini başlatmak istedim ancak şöyle bir hata alıyorum.
"Başvuru yaptığınız okul kurum kodu ile MEB tarafından sağlanan okul kurum kodu eşleşmiyor.Kısmi zamanlı görevlendirme yapılan öğretmenler, kısmi zamanlı görevlendirildiği okuldan başvuru yapamazlar"
Kendi okulumda değil başka bir okulda BTR yim.
Bu hatayı alıp çözüm bulan var mı?
hocam bu sabah bende de vardı. ben sayfayı internet explorer ile açınca sorun ortadan kalktı. internet explorer ile açmayı deneyin hocam. yalnız explorer ve java güncel olsun.

Kabul edilmeyen prijeler için revize imkanı vermişler.

Ekli dosyalar

• IMG-20181231-WA0032.jpg
    IMG-20181231-WA0032.jpg
    62.8 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG-20181231-WA0031.jpg
    IMG-20181231-WA0031.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 46
Bizim okuldakilere çıkmadığını söyleyince hepsi sevindi. Şimdi tekrardan revize edelim dersem büyük ihtimal üzülürler. Bide benim hevesim kaçtı.

Hocam 22 proje ile başvurduk, red aldık. hangi projelerden elendiğimizi nasıl bileceğiz.. ya da hepsini mi revize etmeliyiz..

hocam bu 2017 projesi 2018 dekiler sıkıntı veriyor nasıl çözdünüz?
Ben bunları uyguladım, hiçbir sıkıntı çıkmadı. Sadece eimza pinini girdikten sonra "imzalamanız bekleniyor..imzalama bittikten sonra sayfayı yeniden yükleyebilirsiniz." Mesajı çıktı baya bekledim sonra kendim yeniledim. İşletim sistemi Windows 10, java en güncel sürümü, tarayıcı Firefox hocam

Aynı durum bende de var. Eposta gönderdim daha bir dönüş yok
Attığım maile şu cevabı vermişler
Sayın İlgili,
e-imza sürecini tamamlayabilmeniz için başvuruda bulunduğunuz okulun kurum kodu ile MEBSİS sistemindeki kurum kodunuzun aynı olması gerekmektedir. Kurum kodunuz okul kurum kodu ile eşleşmiyorsa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Temsilciniz ile iletişime geçerek bilgilerinizi MEBSİS üzerinden güncelleyebilirsiniz.
İyi çalışmalar.
Sanırım ilden düzelteceğiz durumu.

Gerçekten hangisini revize edeceğimizi nerden bileceğiz. Hepsi farklı branşların projeleri sonuçta, ben hepsini nasıl kontrol edebilirim ki?

Attığım maile şu cevabı vermişler
Sayın İlgili,
e-imza sürecini tamamlayabilmeniz için başvuruda bulunduğunuz okulun kurum kodu ile MEBSİS sistemindeki kurum kodunuzun aynı olması gerekmektedir. Kurum kodunuz okul kurum kodu ile eşleşmiyorsa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Temsilciniz ile iletişime geçerek bilgilerinizi MEBSİS üzerinden güncelleyebilirsiniz.
İyi çalışmalar.
Sanırım ilden düzelteceğiz durumu.
Hocam ben ilden bilgi güncelletmeme rağmen aynı hatayı veriyor. Tekrar eposta gönderdim bt4006 ya.

revize edip başvuru ekranı açılmış ama hangi projelerin revizeye ihtiyaç duyduğu belli değil.

hepsini tekrar baştan incelemek gerekiyor galiba.

revize için google dökümanlardan form oluşturmak iyi olacak.

Son düzenleme:
projeleri onaylanan arkadaşlar örnek bir proje paylaşabilir mi. Revize etmek için bizlere yardımcı olur. En azından değerlendirmede kolaylık olur.

Hocam ben ilçeden btr görevlendirme kaydımı mebbisten sildirdim.Sorun ortadan kalktı.İmzadan sonra tekrar kaydı mebbise işlediler.
Hocam bugün Btr görevlendirme kaydımı Mebbisten sildirdim. Maalesef o da işe yaramadı. Tekrar e-posta atıp bıktıracağım artık yapacak bir şey yok.

kurtulamadık şu tübitaktan 3 hafta uğraş yaz reddettiklerini açıklamak için 1,5 ay bekle şimdi de ilçe den tekrar revize başvurusu yazmamız istensin adamlar proje yapmamızı istemiyor işte nedir bu inat.

Son düzenleme:
israftan başka birşey deil kağıt kartona yapılan çizimlere proje diyorlar onu geçtik her sene sergiden sonra depoya indirilir öbür sene yine kullanılırlar oda ayrı bir mesele
bu mudur proje teknoloji bilmem ne. asla yer almadım inşaallah almayacam da.Bu işi suistimal eden bir çok okulda cabası kırtasiyeden fatura ayarlayıp parayı eritenleri mi dersin depodan çıkardığı eski sergi parçalarının sergideki yerini değiştirip yeniymiş gibi yine sunan mı dersin ayıptır günahtır ama kime anlatacaksın.

Geri