4 Yıldızlı GALATASARAY

Kodla Büyü

boteakif

Süper Üye
Süper Üye
Son haftaya kalmadan şampiyon. İlk 4 Yıldızlı takım GALATASARAY

Ekli dosyalar

• 4 Yıldızlı Aslan.png
    4 Yıldızlı Aslan.png
    16.6 KB · Görüntüleme: 1,502
ŞAMPİYON CİM BOM BOM...OLEY OLEY OLEEEYYYY KISKANANLAR ÇATLASI

4. yıldızını alan Galatasarayı tebrik ederim. Darısı diğer takımların başına :)

Ekli dosyalar

• 4.jpeg
    4.jpeg
    112.3 KB · Görüntüleme: 1,661
dersimizvar' Alıntı:
Bir de şu ferhat olayı olmasaydı iyi olurdu
yıldız ın yarısı muslera ya (gerçekten çok iyi kurtarışlar yaptı)
yıldız ın diğer yarısı da Ferhat a ( gerçekten elini kabak gibi çekti) :mrgreen:

Futbol oynayan (arada bir de olsa kaleye geçen) ve GSli biri olarak söylüyorum, o maçta ferhatın değil Stancu' nun pozisyonunda gariplik var. Fb li veya Bjkli olsam ordan yürürdüm.

serdemir' Alıntı:
Futbol oynayan (arada bir de olsa kaleye geçen) ve GSli biri olarak söylüyorum, o maçta ferhatın değil Stancu' nun pozisyonunda gariplik var. Fb li veya Bjkli olsam ordan yürürdüm.
benim kadar top oynamamışındır emin ol :) ben tam tersini düşünüyorum stancunun ki kaçabilir ( ki boş kaleye ne goller kaçıyor). ama bir kaleci hızı normal lan bir topa elini uzatır gibi yapıp geri çekiyorsa rengini belli eder. elini uzat gene gol ü ye . bir pozisyon önce gene elini çekmişti ama top kaleyi bulmadı :)

ferhatın yediği gol bana da anormal gelmişti ama başakşehirin 2. golünü görünce ya iki kalecide bilerek elini çekti yada gerçekten kaleci psikolojisi olarak top gol olunca elini çektiler.
tabi fener puan kaybettiği için gündeme gelmedi ama 3 puanı alsaydı ne gibi yorumlanırdı merak ediyorum.

Geri